Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet, hogy tényleg nyomozó...

Lehet, hogy tényleg nyomozó vagy csak én hiszek butaságokat?

Figyelt kérdés

A városi kapitányságon többszőr voltam tanúkihallgatáson és ott biztos vagyok benne, hogy ismer olyan nyomozó is, aki még nem hallgatott ki. Gondolom az egész bűnügyi osztály nyomozó részleg ismer, mert aki nyomozó még nem hallgatott ki, azoknak mindnek elmagyarázza az olyan nyomozó, aki már kihallgatott, hogy van itt egy xy nevű ember, ezt ismerjétek meg. Gondolom a hátam mögött mindent megosztanak a nyomozók egymással, hogy kit kell ismerni, nem árt, ha tudja az alosztályon mindenki. Ilyet már hallottam.


Sokszor megyek utcán, akárhol, van, hogy feltűnően gyanúsan rámnéz valaki és én mindig azt hiszem, hogy ő nyomozó a rendőrségen és tudja, hogy nézek ki és ismer.


Lehet, hogy az olyan, aki annyira néz rám nyomozó vagy csak én hiszem azt, hogy biztos nyomozó, mert azok figyelik egyes embereket meg jól?


Most mondom ne kövezzetek meg, de én ezt gondolom, de lehet tévedek és butaság, de hallottam, hogy a rendőrök szoktak feltűnően nézni emberekre. Van olyan is, ahol pl. egy kis kétezres falúban, ha egy új rendőr lesz pl. a körzeti megbízott, az mindenkit jól megnéz és meg akar ismerni.



2020. aug. 26. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Gondolom értitek a kérdést.

Lehet, aki annyira néz rám tényleg nyomozó vagy csak én gondolom? Lehet csak beképzelt butaságom?

2020. aug. 26. 19:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit paranoiásak vagyunk, nemde?
2020. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet. Én ilyen vagyok, hogy bizonyos dolgokon elgondolkodom. De lehet ez igaz.

Azért kérdezem, hogy aki nagyon feltűnően rámnéz, az nyomozó vagy csak én gondolom, hogy lehet nyomozó. De ki tudja.

2020. aug. 26. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már, ha így is lenne ahogy mondod, rengetegen vannak nap mint nap egy rendprkapitányságon tanúkihallgatáson. A fél utcára furán nézhetnének a rendőrök, csak mert egyszer átment a záróvonalon.....
2020. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak azért néz úgy, mert felismert hogy te raboltad ki. Mert ugye nem hallgatnak ki random embereket a rendőrkapitányságon. Főleg nem egy valag nyomozó.


Azon tűnődik, hogy te tudod-e, hogy ő tudja, hogy ki vagy. Meneküljön-e

2020. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye. Lehet valahonnan máshonnan ismert fel. Nem tudom lány vagy vagy fiú és hány éves de lehet vonzónak talál és megnéz magának. De rengeteg más oka is lehet annak ha megnéznek. Egyébként egy nyomozó sem különb, egy orvos sem bámulja az utcán az embert aki járt már nála.
2020. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Levike téged az egész ország ismer
2020. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Levike nem zártak még diliházba?
2020. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!