Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az szabályos, hogy falun...

Az szabályos, hogy falun kiadták a havernak, hogy én voltam a névtelen bejelentő és bántanak, beszólogatnak, kicsinálnak, fenyegetnek bosszúból, ilyet lehet?

Figyelt kérdés
Máshonnan nem tudhatja, én marha saját mobilról hívtam őket... Ezentúl megfogadtam, hogy akkor sem telefonálok, ha előttem ölnek meg valakit... Annyir nem ér. B...sszák meg...
2020. jún. 28. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Miből gondolod hogy a rendőrök adták ki?Ha pl csendháboritast jelentettél be a szomszédba nem nehéz ki találni ki volt az. Mi történt?
2020. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Szabályosnak nem szabályos de sajnos megtehetik mert hogy derülne ki?...

Amúgy van egy alapszabály, rendőrben és cigányban nem bízunk!

2020. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Jól megszívattak. Nem adtak ki a rendőrök semmit, hanem simán levágták, hogy te voltál, te meg meg is etted a trükkjüket. Ha már ide írod ki mi történt, téged sem az eszedért lopnak el.
2020. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

"Szabályosnak nem szabályos de sajnos megtehetik mert hogy derülne ki?..."


Hogy derülne ki?

Ugye tudod hogy ez nem úgy működik hogy a portás Józsi bácsi a rendőrségen felveszi a telefont amikor hívod a 112-t?

Nem a rendőrségen csörög a telefon minden adatoddal.


Ha névtelen a bejelentés akkor a rendőrséghez az jut el hogy itt és itt ez meg ez történt névtelen bejelentés alapján.


Ha olyan mértékű dolgot jelentesz be hogy elhanyagolhatatlan az adatok egy utat bejárva ki lehet kérni az adatokat amiket ügyhöz kell kötni. Azért mert beköpte hogy a szomszédba hangoskodnak pl na azért nem fogják kiadni a rendőröknek hogy ki volt a bejelentő.


Valószínű full egyértelmű hogy kijelentette be azt mivel egy beszolás után nem "te miről beszélsz" volt a reakció hanem honann tudod rájöttek.

2020. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!