Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az szabályos, hogy falun...

Az szabályos, hogy falun kiadták a havernak, hogy én voltam a névtelen bejelentő és bántanak, beszólogatnak, kicsinálnak, fenyegetnek bosszúból, ilyet lehet?

Figyelt kérdés
Máshonnan nem tudhatja, én marha saját mobilról hívtam őket... Ezentúl megfogadtam, hogy akkor sem telefonálok, ha előttem ölnek meg valakit... Annyir nem ér. B...sszák meg...
2020. jún. 28. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Jó kis besúgó lehetsz, ha feljelented a haverodat. Gratulálok!
2020. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
78%
Nem szabályos, be is panaszolhatod az illetékes rendőrt, a rendőrségnek külön van erre szervezete, csak tudni kéne, hogy kivel beszéltél, amikor névtelenül jelentetted az esetet.
2020. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha a bejelentésedet kivizsgálták, és nem igazolódott be, hogy jogos, akkor ha kéri az illető kiadják neki a feljelentő nevét.
2020. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és adatot sem adtam meg, sem a nevemet, kértem, hogy maradjak névtelen, mert félek...
2020. jún. 29. 05:43
 5/14 A kérdező kommentje:

Én többet nem hívom őket, előttem levizsgáztak... Én marha, saját mobilról voltam...


Mondjuk, ha már kiadták, megkereshettek volna maguk.. Ezt a havernak adták ki... Nem az én haveromnak, hanem a aajátjuknak!

2020. jún. 29. 05:47
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem szabályos és törvénytelen. Tehetsz panaszt.
2020. jún. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem érsz vele semmit úgysem lehet konkrétan bizonyítani. Besúgó vagy megérdemled. Jó hogy kitetted ezt a kérdést😂
2020. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha bcs van nem marad névtelen még tanúként is beidéznek. Máskülönben ezzel a dumával mindenki kikerülné a kihallgatásokat
2020. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

A besúgás akkor elítélendő, ha egy idegen hatalommal szemben jelentenéd fel a "haverodat" (pl Szovjet Unió), itt viszont szerintem a magyar rendőrségről van szó, ahol egy magyar embert bántottak, ezért ez megbecsülendő cselekedet lenne. Sajnos az itt válaszolók mind agyhalottak, ezért nyilvánvalóan nem nagyon értik, hogy mi ezek között az összefüggés.


Amúgy Btk. 222. § Zaklatás, tehetsz feljelentést.

2020. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

2020-ban ki számít még a rendőrségre?


Ja, bocs, tényleg a pofátlan(tan)ító az működik ( amúgy én napi 10 km alatt min. 4 bunkóval találkozok a közúton, nem nehéz őket keresni az a titka, hogy kimész az utakra ) meg kibasszák a traffit, az is.


Szóval nem kellene naivnak lenni.. 2020 van hahó.

2020. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!