Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A futárnak van joga a tudtom...

A futárnak van joga a tudtom nélkül jattot felszámolni?

Figyelt kérdés

Utólag láttam pár számlán, hogy úgy van írva, hogy

-Tip-----880Ft.


tehát a "kaja" mellé saját magának felszámolt elég nagy összegű borravalót. Amellett, hogy adtam is neki 200Ft-ot 4000Ft-összeg mellé. Összesen 1080Ft-ot adtam egy futárnak. RÖHEJ!!


Nagoyn szívesen felnyomnám, de félek, hogy következőre beleköpne a kajámba..


Tehát szabad neki ilyet csinálni?


Amúgy sokszor előfordult már. ismerősök között is... ételfutár, gls, de főleg MPL-nél van ilyen..


2020. máj. 11. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a számlát, látni fogod hogy azt azt étterem állította ki, a dátum mellett az időpont is rajta lesz.

A pincér gondolta úgy, hogy ennyit számol fel, hogy így is meg legyen a szokásos egy rendelésre jutó jattja. Úgy volt vele, hogy biztos lesz egy-két vásárló aki kicsit magában anyáz, de az őt nem érdekli.

2020. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
de amúgy mindig más. valamikor 100Ft valamikor 800Ft. ugyanattól a gyrosostól. valamikor meg nincs
2020. máj. 11. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!