Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinevetnek ezért a rendőrségen...

Kinevetnek ezért a rendőrségen vagy tesznek valamit?

Figyelt kérdés
Tamogattam egy lanyt mert elhitette velem hogy majd megkaphatom. Interneten ismerkedtünk. Ugy csinalt mintha akarna engem én meg segitettem őt. Aztán most meg letiltott mikor már erőltettem a talit. A penzt meg benyelte. Fel lehet jelenteni?

2020. máj. 7. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a vád ? Nagy összeg , van nyoma az átadásnak utalásnak ?
2020. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van. Átvert.
2020. máj. 7. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milye nyoma van, annak a pénzátadásnak, mert hogy ha oda mész és csak azt mondod, hogy átvert, az édeskevés.
2020. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és ha élőben találkoztok, X hónapig járt volna veled és minden este drága étterembe vitted volna, akkor se követelhetnél szakításkor semmit.

Igen, kiröhögnének a rendőrségen.

2020. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
91%

Misi te vagy az?


Egy volt kollégámmal ez vagy háromszor meg történt egymás után.

Volt olyan akinek a számláit fizette i, de olyan is akinek az állítólagos külföldi hazautazását.

Ezzel sikerült elherdálnia egy kisebb megtakarítást


A szomorú az egészben, hogy egy idő után már nem a háta mögött halkan nevettük ki, hanem nyíltan és hangosan az orra előtt.


Majd hát ugye új "préda" után nézett a srác



Máig nem tudom eldönteni, hogy csak kamuzott, vagy tényleg ennyire idóta.

2020. máj. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Kiröhögnének. Egyébként szabálysértési értékhatárra elkövetett csalás 50 ezer forint alatt, felette bűncselekmény, de biztos nem tudod bizonyítani.


Ne is keresd a csajt, mert még ő jelent fel zaklatásért, azt meg komolyan vennék.

2020. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Benézted.
2020. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok? Tettél feljelentést?
2021. okt. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!