Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Normálisak szüleim?

Normálisak szüleim?

Figyelt kérdés
Szó volt róla ha többen megvernek akkor ne menj a rendőrségre mert ugyis többen vannak meg lehet még nagyobb bajba kerülsz meg ilyen baromságok.A család másik tagja is mondja hogy csak az időt pazarlom ha megfenyegettek és többen voltak .Miért kéne belenyugodni ha megvernek?Mi ez az idióta hozzállás?Ez ilyen igazi csicska hozzállás hogy a bünözőktől parázzunk pont arra van a rendőrség hogy jelentsük őket ha mindenki félelemből nem jelentené akkor itt garázdálkodnának
2020. máj. 1. 20:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ugyis többen vannak és ellened fognak vallani.
2020. máj. 1. 20:42
 2/14 A kérdező kommentje:
De már többször is előfordult hogy csicskulásra biztattak.Meg ilyen dumát mondanak hogy huzd meg magad.Igazi Kádárista megalkuvó g eciség.Persze huzd meg magad csendben amig agyon vernek.
2020. máj. 1. 20:44
 3/14 Micimacko67 ***** válasza:

Ha a vallomasodon kivul, nincs ma bizonyitek a kezedben...tanuk, kamera felvetelek, stb...akkor nem sok eselyed van!

A te szavad a tobbieke ellen...eleg keves!

2020. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben de akkor se kéne mindent csendbe türni ez milyen gyáva hozzállás már.
2020. máj. 1. 20:46
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Romákról van szó? Mármint a fenyegetőzőkre gondolok.
2020. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen roma volt az illető.Arcról is emlékszem rá ki volt.Felismerném.Volt gázspraym de most amugy se tudtam volna használni mert akkor fujt a szél.Meg 3 an voltak.A többi is szerintem roma.
2020. máj. 1. 20:51
 7/14 Micimacko67 ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen körökben mozogsz...de en leeltem tobb, mint 50 evet...es soha nem volt ilyen problemam...

Lehet, hogy neked sem artana tarsasagot valtanod...

2020. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen körökben.Az utcán volt.
2020. máj. 1. 20:54
 9/14 A kérdező kommentje:
Szóval ennyit az okoskodásosról meg a hibáztatásodról.
2020. máj. 1. 20:54
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor mázlid van ennyi hogy 50 év alatt nem történt semmi.Érted a főut mellett belémkötöttek ahol ráadásul forgalmas.Totál balszerencse.
2020. máj. 1. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!