Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr hogy követhet el...

Egy rendőr hogy követhet el ilyen szabálytalanságot?

Figyelt kérdés

Autóban ültem, mikor az úttesten keresztben átfutott egy rendőr. Messziről csak azt láttam, hogy egy ember, de mikor átért utána néztem, és láttam az egyenruhát, meg a rendőrség feliratot.

Hát mondom szép, pont ők, akik a szabályok betartásáért vannak, megszegi azt. De máskor meg nyugodt szívvel bünteti meg azokat, akik ugyanezt csinálják. Kinek van ehhez gyomra?? Nem hiteltelen, ha majd ő fog máskor a szabályokról meg törvényekről papolni? Mikor egyébként suttyomban ő is megszegi azokat? Tegye, de akkor másnap ő ne büntessen ugyanazért...


2020. ápr. 25. 09:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Mert, ha le pontoznak.ami nem érdekel, azt hiszed, akkor máshogy van? Ha 0-ra.lepontoznak is úgy van ahogy irtam.


8.voltam amúgy.

2020. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!