Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr hogy követhet el...

Egy rendőr hogy követhet el ilyen szabálytalanságot?

Figyelt kérdés

Autóban ültem, mikor az úttesten keresztben átfutott egy rendőr. Messziről csak azt láttam, hogy egy ember, de mikor átért utána néztem, és láttam az egyenruhát, meg a rendőrség feliratot.

Hát mondom szép, pont ők, akik a szabályok betartásáért vannak, megszegi azt. De máskor meg nyugodt szívvel bünteti meg azokat, akik ugyanezt csinálják. Kinek van ehhez gyomra?? Nem hiteltelen, ha majd ő fog máskor a szabályokról meg törvényekről papolni? Mikor egyébként suttyomban ő is megszegi azokat? Tegye, de akkor másnap ő ne büntessen ugyanazért...


2020. ápr. 25. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aztamindenit mik vannak...🙈🙊
2020. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most összedől a világ.
2020. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem is fog büntetni másnap.
2020. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátod megint odaadta az autót amit 1 hónapja tönkrevágtál ?
2020. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Mire gondolsz?
2020. ápr. 25. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt vágod, hogy átmenni az úttesten nem szabálytalan?


Feltételezem, nem autópályán történt ez a mindenkit jogosan megbotránkoztató eset.

2020. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nekik szabad. Másik rendőrök nem büntetik meg őket érte. Én is láttam már olyat, hogy 30-as zónában 60-al jött a rendőr, és nem állt meg átengedni a zebránál, vagy hogy 3 másodpercre felnyomja a villogót, amíg átmegy a piroson, mert nincs kedve megállni. De pozitív élményeim is vannak, például egy 100 ezres büntetés helyett elengedtek egy kis dorgálással.
2020. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Most jössz rá.


A rendőrök sorra követik el a szabálytalanságot.


Nyomozókról tudok nyilatkozni pl.


Beidéz mint tanút kihallgatásra és elkezd az elején kötetlenűl beszélgetni, hogy felmérje a családi helyzetét az ügyfélnek, meggyőződik arról, hogy milyen az élet színvonala stb.

Amikor szólok neki, hogy nem beszélgetni jöttem, hanem tanúkihallgatásra, és azt kezdje el jegyzőkönyvbe foglalva, mert a beszélgetésre nem válaszolok, mert a törvény nem rögzít olyan nyomozati cselekményt, hogy "beszélgetés", tehát olyan nyomozati cselekmény, hogy beszélgetés, nincs. Amimor mondom neki, sértve érzi magát, és kezdi is a kihallgatást, ekkor viszont a szemét nagyon figyelem, hogy mit mond, mire mit válaszoljak, hogy nehogy beforgasson, nem is tud.


Leirtam egy példát, hogy akár nyomozók, akár járőrök, mind követ el szabálytalanságot, de ezen ne akadj ki, ha mondanád neki, még ő lenne vagy sértődött vagy mogorva, hogy mit szólsz egy rendőrnek.


Tegnap este fél 12-kor jöttem haza, a rendőrkocsi a megkülönböztető fényjelzést arra használta, hogy tilosban megfordult. Szabályos🙂???

2020. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Pontozzátok le a #8-as válaszolót, illetve a #7-est is. Nettó hazugság amit állítanak.
2020. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
7-es vagyok, igaz, amit írtam, mindet a saját szememmel láttam, illetve átéltem. Miért állítanék valótlanságokat? Semmi bajom nincs a rendőrökkel, de legalább ugyanannyi van köztük olyan, aki nem követi a szabályokat, mint a civil emberek között. A belső sávban direkt lassan haladó és egyéb pofátlan módon szabálytalanságot provokáló rendőrökről meg ne is beszéljünk, azokat én is elítélem.
2020. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!