Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bv-ből áttudok szerelni a...

Bv-ből áttudok szerelni a rendőrséghez?

Figyelt kérdés
Szeretem a munkám,de nem itt akarok megrekedni se.Érdeklődtem az előjáróimnál,de ők nem igazán adnak tényleges információt ami alapvetően érthető.Nem igazán vagyok ebben jártas,neten nagyon kevés infót találtam erről a lehetőségről.Ha valaki jobban jártas a témába annak előre is köszönőm a válaszát.
2020. ápr. 15. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Bűnügyi osztályra nyomozónak szeretnél menni, mert abban tudok segíteni, hogy az milyen.
2020. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Levike, gyári melósként ne szólj hozzá ilyen kérdésekhez, mert semmi közöd nincsen hozzá.
2020. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.


2. válaszoló!

A kérdező feltett egy kérdést és érdeklődtem, hogy ha nyomozó szeretne lenni, tudok segíteni.

Ne legyen már baj, ha hozzászólok.


Kérdező!

Én nem vagyok rendőr, de: egy hónapja tudtam meg, hogy ahol lakom abban a házban a 2. emeleten lakik egy nyomozó, aki a városi kapitányság bűnügyi osztályán a nyomozó részlegen ahol ismeretlen tettes után nyomoznak, nem ismertek ellen, mert azt vizsgálati osztály végzi. Sokat beszéltem vele, mert a téma engem is érdekel. Azt mondta, hogy tök jó, mert reggel 8-tól 16 óráig, pénteken csak 13.30 ig vannak és nem 110 ezret kapnak, de nem is egy mozdonyvezetői fizetés, de a pénzről nem beszélt többet.

Fix meló, nyomozni kell, sokszor nincs meg a tettes, de a fizetés ugyanannyi, de ha felderítenek egy nagyobb ügyet, jutalomban részesülhet. Ezzel szemben a járőr az utcán 110 ezerért dolgozik és roszabb.


Ha tehát rendőrséghez akarsz menni, nyomozónak menj, mert a járőri munka semmivel sem lesz jobb mint a bv. Előtte a NKE RTK-t el kell végezni.

2020. ápr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Siman atmehetsz: keszenleti rendorseghez orm-nek tuti felvesznek, de 2 modul (x honap) letetelet nem uszod meg. Elonyben leszel, mert sok dolog fedi egymast, de itt nem lesz úrnozes, alaki uaz, meg sztem sok mas dolog is. Tudok olyat aki rendor lett bv utan azert irom le ezt. Keszenleti rendorseg szivesen fogad ugy gondolom.
2020. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kkicsii válasza:

Februárban mentem át a rendőrséghez a BV-től.

Sajnos áthelyezésre nem volt lehetőség, így leszereltem a BV-től és jelentkeztem a rendőrséghez, ahol megcsináltam a felvételit, ezután pedig rendészeti iskola.

Remélem tudtam segíteni:)

2020. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!