Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha én le szeretnék szerelni a...

Ha én le szeretnék szerelni a Rendőrségről, mennyi az az időtartomány amíg vissza lehet szerelni a Rendőrséghez?

Figyelt kérdés
Az ok az, hogy kimennék külföldre dolgozni és jó lenne tudni, hogy mennyi ideig tudok kint tartózkodni, majd vissza jönnék Magyarországra és visszaszerelnék.

2012. júl. 3. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a főnökeidtől nem mered megkérdezni de mondjuk nincs valami munkaügyis vagy céges jogász?
2012. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sajnos ilyenről nem nagyon tudok. Majd bemegyek a munkaügyi központba és érdeklődök ez iránt. Hát, igen, a főnököktől nem nagyon akarom megkérdezni :)))
2012. júl. 3. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
kerj egy ev fizetes nelkuli szabadsagot.
2012. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz sajnos vmilyen indok kell, és az nem lesz neki kellemes, hogy dolgozni mennék ki. Másik meg az, hogy én legalább 5 évre mennék ki Angliába, nem 1-2 évre. Legalábbis ez a terv.
2012. júl. 4. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!