Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti leszerelnétek?

Ti leszerelnétek?

Figyelt kérdés
Az hogy melyik egyruhás szerv tagja vagyok és hogy melyik helyőrség azt nem írom le.Több mint egy éve szereltem fel,elején még szerettem,de mostanra már minden kisiklott.Az életem,a párom most hagyott el mert az állandó csesztetésektől teljesen idegbeteg,türelmetlen állat lettem.Nagyon türelmes voltam,de már nem vagyok a régi,cég teljesen kifordított,le akarok szerelni,de valami még mindig itt tart pedig már utálom.Ti mit tennétek,leginkább olyannok érdelelnének akik hasónmlóan jártak,.
2020. márc. 22. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 48%-os tegnap esti 18.48 -as válaszoló ügyész. Ismerem.


Kérdező, nekem írtál privátba, de ha ide is leirtad, hogy melyik szerv itt válaszolok, nem akarok két helyre irni.


A bv?

Hát jobban teszed, ha leszerelsz és átszerelsz máshová, mert hallottam, hogy egy agyrém ami ott megy és nem fizetik meg jól. A rendőrjárőröket sem. De próbáld meg mondjuk a tűzoltóságot vagy próbálj készenléti rendőrséghez jelentkezni. Volt barátom készenlétis volt jól keresett 300 körűl de feladta, de a fizetés jó. Itt is van ahol lakom (Debrecen) egy fickó, készenlétis Pesten, nem panaszkodik össze lehet egyeztetni a családdal persze minden család más.


Biztos könnyebben felvesznek, ha látják, hogy egy rendvédelmi szervtől szereltél le, tehát rendvédelmi cégtől jöttél el nem pedig piaci kofaként dolgoztál.


Sok szerencsét.

2020. márc. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!