Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti leszerelnétek?

Ti leszerelnétek?

Figyelt kérdés
Az hogy melyik egyruhás szerv tagja vagyok és hogy melyik helyőrség azt nem írom le.Több mint egy éve szereltem fel,elején még szerettem,de mostanra már minden kisiklott.Az életem,a párom most hagyott el mert az állandó csesztetésektől teljesen idegbeteg,türelmetlen állat lettem.Nagyon türelmes voltam,de már nem vagyok a régi,cég teljesen kifordított,le akarok szerelni,de valami még mindig itt tart pedig már utálom.Ti mit tennétek,leginkább olyannok érdelelnének akik hasónmlóan jártak,.
2020. márc. 22. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el külföldre, kezdj új életet.
2020. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy rossz irányba fordította az életed, akkor igen.
2020. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Pedig leírhatnád, hogy megyik szerv az, hogy érdemben tudjak válaszolni.
2020. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló

Miért?

Ha a katonaság tette tönkre az életet akkor maradjon ha a rendőrség akkor menjen?

Te magad is látod hogy valamiért ez nem jó neked.

Tökmindegy hogy rendőr katona tűzoltó bolti eladó vagy isten szolgája vagy. Látod hogy nem jó neked és be is láttad hogy ez a munkád miatt van. Akkor miért maradnál?


Biztos hogy van más ami érdekel és más amibe megtalálod az örömöd és a helyed. Akár külföld akár itthon de válts.

Lehet csak a megszokás tart ott.

Ismered az ottani embereket a követelményeket az elvárásokat és nem egyszerű egy új más jellegű környezetet megszokni de muszáj.

Gondolkodj el azon hogy esetleg nem e elég egy áthelyezes máshova. Ha úgy látod máshol is ezt hozna belőled ki a meló akkor válts.

2020. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi volnék hogy pontosabban miről is lenne szó, mert en 13 éve hordok egyenruhát, de nem lettem miatta idegbeteg türelmetlen állat.
2020. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért aki jártasabb a témában, a helyőrségből rájön melyik cégre gondolsz...
2020. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindjárt főzök magamnak kávét:D .


Viccet félretéve.


Pedig le kéne irni, hogy melyik szerv, mert tudnék rá válaszolni.

Miért nem akarod leírni? Titok?

2020. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fejezd be Levike. Neked ennél a kérdésnél semmi létjogosultságod nincsen.
2020. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De pedig, ha tudom a választ akkor válaszolnék, de nem irja, hogy melyik szervezet. Pedig nyugodtan leirhatná, mert az a lényeg abból ki lehet indulni.

Nemigaz?

2020. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
BV
2020. márc. 23. 21:05
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!