Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik az az eljárási szakasz,...

Melyik az az eljárási szakasz, amikor már kötelező az embert megbilincselniük a rendőröknek?

Figyelt kérdés
Előállítás, elővezetés, őrizet, letartóztatás.....?

2020. márc. 11. 06:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A sógornőmet egyszer szabálysértési őrizetbe vették. Amikor bevitték még nem bilincselték meg, de ahogy beértek a rendőrségre pár órára bezárták egy előállító helyiségbe. Kihallgatás után közölték vele, hogy szabálysértési őrizetbe veszik. Akkor kapott bilincset először, amikor két járőr elvitte a város másik részén található fogdába. (Először orvosi vizsgálatra.) Utána még akkor, amikor a fogdából vitték bírósági meghallgatásra két nap múlva. Akkor már "pórázt" is kapott. Pedig csak szabálysértést követett el.
2020. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Ilyen mulyaként hogy kerültél összeütközésbe a törvénnyel? XD


"Mondtam neki, hogy nem lehet kicsit lazábbra, azt felelte, hogy nem"


Nekem is nyomta már rá direkt. Szóltam neki hogy nagyon szoros, azt válaszolta hogy "az a jó!"


A kocsiban ültem. Félredőltem, magam alá raktam a kezem és a súlyommal totálisan beszorítottam a bilincset a bal kezemen, majd azonnal a másik oldalra dőlve a jobb kezemen is.

Be sem volt időm fejezni a mutatványt, a rendőr már kiugrott az anyósülésből, kikapott a kocsiból, és kilazította.


Érdekes!


Utána már rá tudta rakni normálisan is?


Ha így vittek volna be, és én azt állítom hogy szándékos volt az ő részükről, nekik annyi! A büdös életben nem magyarázza meg hogy nem!

A minimum lett volna az azonnali felfüggesztés.

2020. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!