Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintem a bántalmazások...

Szerintem a bántalmazások többsége családon belül történik, miért nem tesznek mégis semmit, nem lehet segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Mert nem, aki ebbe kerül megszívta.


Nem az utcán támad le egy idegen, ilyen is lehet, de otthon apád vagy a partnered annál inkább.


Egyébként máig nem értem, hogy ez kinek normális? Nálunk az öcsémet nem bántotta, csak engem, mert az fiú... Te meg szar lány vagy.


Közben itt vagyunk a 21. században, szarokon problémázunk, meg akkora ügyet csinálnak, ezek ellen meg nem tesznek semmit.


Én amúgy máog azt mondom, hogy partner elől jobban meg lehet lépni, mint szülőtől. Kiskorúként hova megy, még feljelentést sem tehet. Rá van utalva, meg úgymond ragazkodik hozzá. Felnőttként simán léphet, mehet a rendőrségre. Oké, ott is ott az esély, hogy letámadja a sarkon, meg bosszút áll utána.


Komolyan hülyeségekkel foglalkoznak, de ezzel nem. Tényleg annyi hülyeségekb{l ügyet csinálunk, mikor ilyen szörnyek bármit megtehetnek és ez teljesen normális,hogy asszony, gyerek kap. Mert nő.


2020. márc. 8. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Mert rengeteg politikus is veri a feleségét.

És amíg az érdek, hogy ne legyen bűntetve, mint az USA-ban, addig nem is lesz.

2020. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Vannak lépések, de az kevés.
2020. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem hogyan gondolod a segítség kérést? Miközben a férje szilánkokra pofozza az asszonyt, addig ő telefonál a rendőrségnek? Mondjuk elképzelhető (?!?!). A rendőrök azonnal kimennek - mihelyt ráérnek.
2020. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert sok évszázadon át ez ok volt és még most is az.
2020. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!