Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy rendőr kezet fog ügyfelével?

Figyelt kérdés

Tavaly mikor Csabán akkor még (gyanusitottként) voltam szembesítésen, amikor jöttünk el, a nyomozó lekísért minket a kijárathoz és köszönt, hogy viszlát, kezet fogott a kirendelt védőmmel, a tanúval, akivel szembesültem de őt tegezte, hogy heló, biztos ismerte, kezetfogott vele is és velem is kezetfogott, közbe mondta, hogy viszlát.


A mi városunkban viszont amikor öcsém ment kihallgatásra tanúként, a nyomozó kezet fogott vele és kérdezte, hogy tegeződhetnek, felelte testvérem-igen. Amikor én voltam tanúként itt kihallgatáson velem itt nem fogott kezet a nyomozó, nem is tegezett de én nem is mentem volna egyikbe se bele, mert szerintem nem barátkozási palota, hanem egy hivatalos állami rendvédelmi szerv.


Ennek ellenére a gyakorlatban mennyire gyakori és helyes-e hogy kezet is fognak a rendőrök az ügyféllel, legyen az tanú vagy gyanusitott minőségben ott?



2020. febr. 29. 20:56
 1/4 anonim válasza:
95%
Levike hallod kérdezd meg a fiktív jogi órád fiktív tanárait! Ne lopj többet!
2020. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pontosan ezért még csak akarni se akart veled kezet fogni.

Ellenséges és okoskodó vagy minden kérdésedbe és válaszodba is.

Mindent jobban tudsz mindenkinek a rendőrök mind gonoszak akik minden rendes embert rács mögé akarnak tudni.


Én nem tudom rajtad kívül embert aki állandóan a rendőrségre járna tanúként mint te.

Mindenbe beleütöd a dolgod leskelődsz az ablakon be

2020. febr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Levike ideje lenne eltakarodnod erről az oldalról. Mostmár végre mindenki látja.
2020. febr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszolóknak nem értem mi a bajuk velem.


Csak gondoltam, hogy megkérdezem de mindegy nem olyan lényeges, csak érdekel.

Arra gondoltam, hogy aki kezet fog az ügyfelével az a rendőr magánéletében tök normális ember lehet én úgy gondolom. Nem is ítéli el az ügyfelét, ha gyanusitott, ha tanú, pártatlanul áll a dolgokhoz, mint magánember kezet fog a gyanusítottal és a tanúval, nem haragszik az ilyen rendőr a gyanusitottra, mert neki mindegy. Haragudjon rá a sértett, úgy vannak vele. Csak a munkájukat végzik. Szóval az ilyen rendőr normális ember, de van olyan rendőr aki nem annyira, emberek ők is.


Csak gondoltam ,hogy megkérdezem, hogy mennyire gyakori, mert én még csak kétszer tapasztaltam ilyet.

2020. márc. 1. 02:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!