Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltatok már úgy, hogy a...

Voltatok már úgy, hogy a rendőröket nem tudtátok elfogadni legitimnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érzem, hogy bármit is engedelmeskedjek nekik, OV -követik minden csettintésének engedelmeskednek. Néztem videó részletet a magukat tek-nek nevezőkről és nem tudnék nekik engedelmeskedni, nem fogadom el őket, szerintem nincs jogállam és ezek így ilyen formában nem legitimek.


Más is érezte ezt?


2020. febr. 28. 22:42
1 2 3
 21/24 árokpart ***** válasza:
3-as. Abban az időben voltam én is tini, de ebben nem értek veled egyet, mert szerintem jócskán eltúlzod. Igazoltatás ma eleve több van a Schengen miatt is , mert ugye egyedül a magyar-szerb határon és a magyar-ukrán határon van még a hagyományos értelemben vett útleveles, vámosokkal is ellátott nemzetközi határállomás. A többi országban a legtöbb helyen már meg sem kell állni a határon és ugye ez is többletmunkát okoz az ellenőrzésekben, mélységi ellenőrzésekben, szűrésekben. Abban az időben messze nem volt ennyi igazoltatás, sőt a rendőrség akkor már kezdett modernizálódni a rendszerváltás után voltunk már akkor. Sőt az emberi jogoknak úgy általában még akkor nagyobb pátosza volt mint manapság (nem csökkentek az emberi jogok azóta nem erről van szó, sőt sokkal jobb a helyzet bizonyos téren és több minden is kerül napvilágra és jobban is ki van vizsgálva mint akkoriban)) csak akkor még újdonság volt és az ország tanulta a demokráciát. Doszpot Péter főnyomozó urat láttad abban az időben nyilatkozni? Teljesen laza, lezser stílus, ha nem a Kriminális műsorában látod akkor és nem tudtad volna, hogy ő kicsoda akkor nem is gondoltad volna róla szerintem , hogy főnyomozó. Inkább egy üzletember benyomását keltette. Viszont nézd meg a mostani országos főkapitány urat, szerintem jóval szigorúbb nézése, tekintetete van mint az akkori rendőri vezetőknek úgy általában.
2020. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 gungasam ***** válasza:
A rendőrség, mint minden emberekből álló munkavégző szervezet amely a dolgát teszi, ugyan úgy követhet és el is követ hibákat. Ez nem ok arra, hogy az egész szervezetet lenézzük vagy pláne ellene szegüljünk.Az egyes hibák ellen lehet panasszal élni. Példának hozom fel Tomcat eseteit amelyekben sorozatosan kapott kártérítést a rendőrségtől a vele szemben elkövetett szabálytalanságok miatt. Személy szerint nekem is volt dolgom velük amikor is engem vittek...Nem panaszkodhatok, minden egyszerűen és jogszerűen ment. Sajnos sok mindenben meg van kötve a kezük, pontosan a "túllihegett" emberi vagy személyiségi jogokkal...
2020. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Tomcat egy bűnöző, na azt nem sajnálnám ha kicsit az antifasiszta haverjaimmal rendbe lehetne tenni .
2020. márc. 24. 08:43
 24/24 gungasam ***** válasza:
Igen. minden rendszer bűnözőnek sőt terroristának kiáltja ki az ellenfeleit...ez egy politikai fegyver a hatalom kezében. Azután ha fordul a kocka....az kerül a dutyiba aki onnan kikerült. Lásd Mandelát.
2020. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!