Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltatok már úgy, hogy a...

Voltatok már úgy, hogy a rendőröket nem tudtátok elfogadni legitimnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érzem, hogy bármit is engedelmeskedjek nekik, OV -követik minden csettintésének engedelmeskednek. Néztem videó részletet a magukat tek-nek nevezőkről és nem tudnék nekik engedelmeskedni, nem fogadom el őket, szerintem nincs jogállam és ezek így ilyen formában nem legitimek.


Más is érezte ezt?


2020. febr. 28. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Igen, 2006-ban.
2020. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem, a rendőrök tök rendesek, és az alkotmányos jogba nem igazán tud beleszólni a kormány, pár módosításon kívül.

A munkájukat végzik, nélkülük a civil társadalom rövid időn belül anarhiába süllyedne.

2020. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, 1990-93 ban. Nagyban ment az olajozás, embercsempészet és rajtunk akkori tiniken csattant mindig az ostor. Nem volt olyan nap hogy ne igazoltassanak, még gúnynevük is született. Rohadtul ránk voltak szállva a városban.
2020. febr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Rendőr vagyok.

Vidéken vagyok rendőr. Egyszer se szavaztam a Fideszre. Sose szimpatizáltam vele.


Egyszer se kértek olyan utasítás végrehajtására aminek bármilyen politikai cselekményhez közé lett volna.


Egy hetem általában 4-5 alkalommal a kocsmába történő kivonulás

Egy finn módszeres közlekedési akció

A környező falukba hasonlóan olyan 4-5 alkalommal történő lopások

Általában 1-2 alkalommal verekedések

És gyakori általános közlekedési szabálysértések teszik ki.


Ezen kívül szoktunk elővezetni embereket akiket szükséges és amikor időnk engedni nekem a körözött személyek felkutatása a fétisem.

Minden rendőrnek van valami amit különös képpen szeret csinálni vagy olyan jogsértés amire nagyon ugrik.

Nekem a körözött személyek.

Általában a munkaközi szünetembe megebédelek és felütöm a rendszert hogy a környékünkön kik állnak körözés alatt és szúró próba szerűen bekopogok hozzájuk vagy akiről tudom merre szokott lenni arra megyek.


Ezen után mond meg mi közöm nekem a fideszhez?

Orbán Viktor csinálja a balhét a kocsmába?

Vagy Orbán Viktor volt múlt héten aki az összes kukát felrugta 2 utcába hajnalba és sikerült elfogni őket?

Vagy mi közöm nekem hozzá?

2020. febr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az, hogy nem lehet hagyni az embert érvényesülni, körözik? Mit tett? Volt nála kábítószer? Aztaa, de nagy dolog tudod mindenki azt visz be a szervezetébe amit akar.
2020. febr. 29. 09:31
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Szóval kedves kérdező, sak ez az egy bajod van igazából, hogy mint európa szinte minden országában, nállunk is illegális a drog?


Szerintem sem kéne a fogyasztást szabályozni, de ettől még mem kezdem el a rendőröket fújjolni.

A rendőrök teszik a dolgukat, és ez sokkal nagyobb biztonsáot ad, mint amennyit a társadalom elveszít a fű álltal.

Amúgysem nagy kár lemondani róla.

Ha ezzel érvényesülsz csak már nagy a baj.

2020. febr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, kérdező, de a bűnözőket tényleg ne hagyják érvényesülni a rendőrök. Azért vannak ugyanis.
2020. febr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha otthon elszivsz egy füves cigit senki se fogja rád rúgni az ajtót.

Itt az a baj hogy 90% nem normális drogot tolnak az emberek mert például füvezz.

Üljetek le otthon a haverokkal engem aztán nem zavar.

Itt az a baj a kábítószerrel hogy valami csap alól kiszedett ótvar valami nagy részbe ötlete sincs a fogyasztónak hogy mi és vagy egy teljesen beszámithatlan gondolkodású zombi jön létre akivel jobb esetbe csak kommunikálni nem tudsz és egy biztonsági intézkedés keretébe kijózanitó állomásra kerül.

De rosszabbik esetbe egy teljesen elborult elméjű aggresziv egyén lesz belőle aki ha rá nézel is kattan és megtámad. Ezekkel van a baj.


És hidd el tapasztalat. Voltam olyan háznál(az első napom volt) amikor a hapsi full szét cuccozva harapdalta a nőt.

Ne úgy képzeljétek el mint a zombik a filmbe de a nő mind két keze tiszta lila volt harapás nyomoktól(a hölgy kért segítséget) és mikor kérdőre vontuk a hapsit azt mondta hogy csak játszottak


[link]


De mond nyugodtan ha szerinted ez itt rendbe van.

Ha te sétálnál a gyerekeddel és ezt kéne néznie.

Vagy mondjuk a feleséged elmegy a barátnőivel és 2 3 ilyen meztelen hapsi az utca közepén épp bármit csinál.


Nem hinném hogy rúgták már rá bárkire is a rendőrök mert havonta párszor elszivott egy füves cigit otthon. Ha terjesztett esetleg volt balhéja kábszer miatt az már más.

2020. febr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Előző válaszolo vagyok. Nem válaszoltál a kérdésemre hogy szerinted én mint vidéki rendőr miben engedelmeskedek egy csettintésre Orbán Viktornak? Mert kábítószer ügy miatt körözés van kiadva ellene és szívesen nyakon csípem?


Ehhez mi köze Orbán Viktornak? Nem ő hív fel hogy figyelj már ott melletek 2 faluval a Kiss Jóska szívja a patkány irtós cigit vidd már be gyorsan.


Mert még ha a KRes kollégákra haragszol hogy egy egy tüntetés alkalmával veled szembe álltak hát ott még legalább valami indokot tudsz faragni


Bár ők se azért állnék ott hogy Orbán Viktort védjék hanem ha nem állnának ott mi lenne? Mindent amit lehet az emberek rombolnának Orbán Viktor a közel be sincs olyankor hogy őt védjék. Azt akarják elkerülni hogy az a 50-100 marha

(Nem a tüntetők ők jól teszik hogy mennek tüntetni hanem az a kis ember csoport aki a "tömegnek nincs arca" elv el élve rongálni meg szórakozni akar) ne csináljon kárt mindenbe ami eléjük kerül.

2020. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha vidéki vagy nem érted, de mindegy is. Itt a fővárosba bármikor rádtörhet a tek pl. Minden esetet vizsgálni kellene, lehet bármi, nem feltétlen kell elítélni valakit mert keresik. Én most néztem a "körözési listát" jó ember ismerő vagyok, szerintem a felére csak rá van mondva, hogy "lopott" meg "rabolt" látszik rajtuk, hogy nem csináltak ők semmit.
2020. febr. 29. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!