Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet neten anélkül szidni a...

Lehet neten anélkül szidni a rendőröket (megnevezések nélkül), hogy bajba kerülne az ember?

Figyelt kérdés
Tehát én itt arra lennék kíváncsi, mennyire van tényleg szólásszabadság, csak mert teszek néha megjegyzéseket, és úgy érzem, ha 56-ban lennénk, már rég megkerestek és kibeleztek volna.
2012. szept. 11. 23:37
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

56-ban, vagy az előtt lehet...

De most nem.

Nyugodtan írhatsz bármit egy bizonyos határig, véleményszabadság van.

A határ pedig az, amitől kezdve nem véleménynyilvánítás, hanem felbujtás, vagy lázítás, vagy becsületsértés.

Amíg ezeket nem éri el, addig azt mondasz, amit akarsz, maximum, ha túlzásokba esel, senki nem fog komolyan venni...

2012. szept. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az jó... Ha nem vesznek komolyan - az a legjobb pajzs.
2012. szept. 12. 02:00
 3/4 anonim ***** válasza:
neten mindent lehet, csak senkit nem érdekel. Az élet nem a neten van. De magyarázd már el, minek szidod a rendőröket? Megbüntettek jogtalanul? Engem nagyon sokszor megbüntettek, gyorshajtás, tilosban parkolás miatt, meg mert mindig otthon felejtem a papírjaimat. Fizettem, hiszen én csesztem el. Ennek ellenére, ha problémám van, BIZALOMMAL fordulok a rendőrjárőrhöz, hiszen ő azért van, hogy ENGEM szolgáljon és védjen, ne a politikai vezetést... NE hasonlítsuk 56-hoz a mai viszonyokat már... Amikor azért is golyót eresztettek az emberbe, mert a szomszédja feljelentette, miszerint kulák...
2012. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hol volt itt az összehasonlítás?

Mindegy, van okom, nincs kedvem magyarázkodni.

2012. szept. 12. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!