Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki követ autóval?

Valaki követ autóval?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, mikor este valaki a nyomomban volt, lassított, nézte hova megyek, körözött, akkor el tudtam szaladni, mikor éppen nem volt mellettem és nem látott.

Tegnap munka után a házunknál volt, mikor észrevett, irányt váltott és kilométereken keresztül hol előttem, hol mögöttem hajtott, csak nagy sokára tudtam lerázni.

Ma is megjelent nappal.

Nem bántott, de követ és nagyon zavar a jelenléte, frusztral, nem tudom mit akar, félek.

Viszont nem értem, este ijesztő volt, de nappal miért jön utánam, látom az arcát, a rendszámát, ez miért jó neki?

Segítsetek.


2020. febr. 28. 21:41
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%
És persze (Hofi után szabadon): attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy nem üldöznek.
2020. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Bizonyosodj meg róla hogy tényleg követ-e. Pl: körözz sokat a körforgalomban.
2020. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ˇ#2


" körözz sokat a körforgalomban..."

Gyalogosan?

("...akkor el tudtam szaladni...")

2020. febr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt már egy hónapja követik meg megfigyelik/lehallgatják.
2020. febr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem vicc ez, velem is megtörtént egy éjjel autóval. Közel 50km.-en követett előzés nélkül hiába lassítottam hogy előzzön már. Nagyon be voltam tojva, mert biztos hogy akarhatott valamit csak meggondolhatta magát. Egyébként kész voltam mindenre, hirtelen eszembe jutott a spajszer is a csomagtartóból. :-D
2020. febr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Állj meg. Ha megáll menj oda és kérdezd meg mit szeretne. Ha elhajt és legközelebb újra felbukkan menj be a rendőrségre, de úgyhogy követ téged. Fotózd le az autot telefonnal vagy inkább videózd le, hogy legyen bizonyítékod. A rendszámot írd fel .


De azt is teheted, hogy videófelvetelt bekapcsolod és oda rohansz az autóhoz, ha megáll. Igy van fényképed arról aki követ...stb.


Vannak megoldások, nem kell beszarinak lenni.

2020. febr. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Orvos minderre mit válaszolt?
2020. febr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 válaszoló ugye tudod hogy ez nem azt jelenti hogy üldöznek? Édesanyám is ezt csinálja. Este szeret beállni valaki mögé és utána menni mert nem szeret éjszaka vezetni. Neki mindegy hogy az illető 70el vagy 90el megy inkább érjen oda később de így biztonságosabbnak érzi.


A kérdezőt se értem.

X autó követ. Szólok egy haveromnak aki nem beszari(mert ugye a kérdező lány) kimegyek a munkahelyemről otthonból látom ott a kocsi ami 3 napja követ és oda megyek hozzá a haverommal. Megkérdezem miért követ vagy miért van hogy ugyan ott vagyunk állandóan majd a rendszámot is felirom és lekérdezem a kocsit hogy sima civil jármű vagy esetleg máshoz tartozik.


Annyira egyszerű egy ilyet ha állítólag ennyire feltünően követik de egyszerűbb gyakorira irkalni mint megoldani.

2020. febr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!