Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma is van olyan, hogy megfigye...

Ma is van olyan, hogy megfigyelnek valakit, mint az ÁVÓ-sok a kommunizmus alatt?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, csak max. a rendőrök teszik előzetes megfigyelés címszó alatt.... De hasonló. A CIA is megfigyel(te) az embereket...
2019. nov. 21. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kapaszkodj meg, hírszerzés, (polgári és katonai hírszerzés) elhárítás minden országban van, természetes, hogy megfigyelnek olyanokat, akiket khm "érdemes".
2019. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Az UD zrt botránya óta tudható hogy azorbán banda mindenkit megfigyeltet aki nekik nemtetszik.

Az ellenzéki képviselők gyakran panaszkodnak hogy megfigyelik őket, sőt van hogy a megfigyeléssel gyüjtenek róluk adatokat és ezt meghamissítva lejárató kampányt indítanak orbánék ellenük, erre jó példa hadházi Ákos akit többször is leakartak járatni.

2019. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként azért írtam ki, mert engem is megfigyeltek, bár engem a rendőrség, aztán leszlálatk egyszer csak rólam. Pár boltosnak nem tetszett a pofám és bejelentett.. De azóta sem tudom, mivel gyanúsítottak, hogy ráértek és volt ember egy egyszerű lányt csesztetni... Szerintem drofot akartak rámkenni...


Amúgy ezzel nagyon ki kehet csinál i egy embert... Főleg poltikust.


De úgy tudom, hogy ezeket nem hazsnláhatjká fel, nem?


Mondjuk most már megszűnt az, hogy gyanúnaknkell lenni. Elég az előzetes megfigyeléshez, hogy valakinek nem tetszel, megtehetik bárkivel... Ez az azért nagyon aggasztó.

2019. nov. 21. 22:04
 4/8 A kérdező kommentje:

*leszálltak

*gyanúsnak

*használhatják fel


Bocsi a többiért is, gyorsan írtam, nem néztem

2019. nov. 21. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha érdekel, kérd ki a rád vonatkozó adatokat.


Mi bajod a megfigyeléssel, ha tiszta a lelkiismereted?

2019. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Okostelefonod segítségével figyelnek meg. Ha kiveszed az aksit, akkor nem bírnak lehallgatni.

(2014-ben az izraeli titkosszolgálat már ezt a módszert használta, mutatják "A mi fiaink" c. minisorozatban, a HBO GO-n megnézheted)

Ebben az angol nyelvű filmelőzetesben láthatod pont az elején:

[link]

2019. nov. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kikértem az adataimat, megtagasták, egy kamu indokkal, hogy a általános rendőrségi feladatokat ellátó szerv, nem az ORFK és olvasaam el a tájékoztatót. Egyrézt, elolvastam, onnan másoltam. Másrészt fent is benne van, higy az ORFK-nak kell benyújtani.


Igen, zavar... Mert egy normális, semmit törvénytelent nem csináló lányt cseszegetnek, miközben ilyen Kóté Liliket pedig nem. Téged is zavarna, ha arról is tudnának, mikor mész wc-re, meg hova mész... Hiába semmi törvényellenes. Meg maga a tény. Wgyneldobott paoírzsepit sme tudtak rám bizonyítani, hiába követtek...


Szerintem ezt normális ember nem tűrte volna... Mert egy árús felhívat, hogy keddenként gyanúsan sétálgatok (mert vártam a buszt). Vicc.


Igen, amikor otthon hagytam az okostelefont, nem volt semmi... De az meg muszáj, anélkül már el vagy veszve, hiába utálom, muszáj.


És még mindig nem értem, de azt mindták, hogy biztos valami komoly dologgal gyanúsítottak, ha ennyi mebert, meg időt rmá áldoztak. Meg a rendőrséghez hiába megyek, nem fogjká elismerni. (ezt egy volt rendőr mondta, aki 10 évig volt náluk)

2019. nov. 22. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Naná, hogy van és sokkal könnyebb, mint anno, hála a Facebooknak és Google-nek.
2019. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!