Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudom a rendőrséget...

Hogyan tudom a rendőrséget ráállítani azokra, akik megfigyelnek?

Figyelt kérdés
Van 1 férfi,akit megbíztak,h figyeljen meg, már leszólított az utcán, és múltkor is figyelt,amikor a családdal voltam,és megmutattam az alakot.Arra is vannak bizonyítékok,hogy lehallgatják a telefont is,és ez a szervezet már más ismerőseimmel is csinálta ezt.Kérdés,hogy hogyan lehet lekoptatni ezeket a nyomorultakat és a rendőrség mit segíthet ebben? ????
2012. ápr. 6. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm..

1. Azt is tudod, hogy egy szervezet? Bemutatkoztak?

2. Nem szokták a figyelt személyt megszólítani, nem hívja fel magára figyelmet.

3. Amíg nem zaklatnak, addig semmit nem tesznek.

2012. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D hát ez jó

Vagy a detektív nagyon béna, vagy te vagy egy nagyon ügyes terrorista :)

2012. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeritnem menj be a rendőrségre, és kérdezd meg, hogyan lehet megoldani. vagy egy ügyvéd/jogász ismerős biztosan tud segíteni...
2012. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs neked üldözési mániád?
2012. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbízták, hogy figyeljen meg és megszólított??? Itt valami nem stimmel. Aki megfigyel, annak nem célja az, hogy megszólítson és így dekonspirálódjon. Ha így történt, rosszul végezte a munkáját..Rendőrségen feljelentést tehetsz zaklatás vétség megalapozott gyanúja miatt, bár ez alapján a feljelentésed el lesz utasítva, mert az sem áll meg...Azért kíváncsi lennék milyen bizonyítékaid vannak arra, hogy lehallgatták a telefonodat..?
2012. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg mire jutottál, mert engem is figyel egy pasi (még tetszik is), nem tudom feldobjam-e, sajnálnám ha baja lenne belőle.
2012. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha tényleg megfigyelnének, azt nem szúrnád ki. Úgy értem, annyira jelentéktelen külsejű illetőnek álcázná magát az illető, hogy lehetetlen volna kiszúrni. Rengeteg féle álca létezik, szóval naponta változtathatják a külsejüket.


Ma már, ha telefont is hallgatnak le, az sem észrevehető, mert ezek a digitális vonalak nem recsegnek, sípolnak be, nem visszhangzanak, mint a régi telefonvonalak.

Sokkal egyszerűbb és gyorsabb a gépet figyelni, hogy mikor hova mész fel, meddig vagy ott, mit írsz le, milyen leveleid jönnek és te milyen leveleket írsz.


Szóval szerintem téged nem a nemzetbiztonságiak figyelnek, hanem néhány rosszakaród akar kiszúrni veled, vagy csak túlreagálod a dolgot. Sok mindent legálisan nem tudsz tenni, max. számot cserélsz, azt titkosíttatod, és zaklatás miatt feljelentést teszel.

2012. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Mi van akkor ha a rendőrség is benne van?
2012. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Csináltál v.mi olyat, amit nem kellett volna?

2012. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!