Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még évek óta is azzal kampányo...

Még évek óta is azzal kampányolnak ellenem, hogy 18 évesne felvett valaki engem részegen egy videóval?

Figyelt kérdés
Végigment anno az iskolában, meg a városban is... Semmi durva nincs rajta, kicsit táncolok rajta, semmi más... De bebizonyítani nem tudom, de már elegem van...
2019. nov. 16. 12:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Levike, nagyon nem...
2019. nov. 16. 21:33
 22/27 anonim ***** válasza:

Rám irta. Én vagyok az, de ez mindegy.

A válasz a lényeg, és én itt mindig jót válaszolok.


Kérdező, ne foglalkozz vele, én kiállok melletted.

2019. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen látjuk milyen királyakat válaszolsz. Félrevezeted azokat az embereket a hülyeségeddel akit csak érsz. Sajnálom Levike. Nem kéne bűncselekményt elkövetni, és akkor nem a rendőrség lenne hibás.
2019. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 árokpart ***** válasza:
Utolsó azért nem olyan biztos, hogy hülyeség. Tánczos Gábor ügyéről hallottál már? Ha esetleg fiatal voltál akkor vagy gyerek olvasd el Balaton Balázs Tánczos dosszié című könyvét. Fent van elektronikus formában is a neten.
2019. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Árokpart!

Én ezt az 52 % os válaszadót ismerem. Láthatod a nevemen szólít, tehát már ő is ismer.


Ez egy 50 éves ügyésznő, egy járási ügyészségen.

Azért tartja ilyen nagynak magát, mert ugye ügyész és üldözi a bűnt.


Nagyon jól tudja, hogy a rendőrség is követ el jogsértéseket, túlkapásokat ugyanakkor saját maga is beképzeli és mondja, hogy a rendőrség hibátlan és ezerrel védi azt a testületet.

2019. nov. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Már tiltották is a Sátánt... :(
2019. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát igen, pár ilyen figurát már a modik is ismernek messziről, hogy flepnis kamugyárosok.
2019. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!