Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még évek óta is azzal kampányo...

Még évek óta is azzal kampányolnak ellenem, hogy 18 évesne felvett valaki engem részegen egy videóval?

Figyelt kérdés
Végigment anno az iskolában, meg a városban is... Semmi durva nincs rajta, kicsit táncolok rajta, semmi más... De bebizonyítani nem tudom, de már elegem van...
2019. nov. 16. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Még évek óta is azzal kampányolnak ellened, hogy 18 évesne felvett valaki téged részegen egy videóval. A leírás alapján.


De mi a kérdés?

2019. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni, mert akkor lejárattak mindenkinek.... De hogy most is. Ezt nem tebetik meg, pszichopata barmok attól sme riadtak vissza, hogy drogot tegyenek az italaomba. Igaz az nem akkor volt...
2019. nov. 16. 12:52
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom feljelentés zaklatásért, jó hírnév megsértéséért. Persze csak ha hitelt érdemlően tudod bizonyítani hogy kik azok a konkrét személyek akik ezt tették.
2019. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%

Arra számíts, hogy gyanusítottat akarnak belőled faragni, ha feljelentést teszel.

Behívnak, amikor megérkezel bizonytalan ideig megváratnak, majd lejön érted a nyomozó és szólít, de ez csak a taktika része.

Irj privátot, ott elmondom a többit.

2019. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 árokpart ***** válasza:
59%
Utolsó! Ezt mindenhová leírod, de attól még, hogy sajnos egyébként, hogy ilyen megtörtént veled ne vetítsed ki az egész rendőrségre, igazságszolgáltatásra és mindenkire akik ezekhez a szervekhez fordul. Úgy teszel mintha ez minden emberrel mindennap előfordulna. Voltak ilyen esetek sajnos a magyar kriminalisztikában, de messze nem általános jelenségről van szó. Hozzáteszem ez nemcsak Magyarországon fordult, fordulhat elő.
2019. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%

Ami privátot kaptam, két különböző felhasználó irt ugyanazt, nem tiszta ez...

Inkább mégis itt írom.


Tehát, azt javaslom, hogy ne jelents fel te senkit, mert ha nem tudod bizonyítani és megnavezed az illetőt akkor az hamis vád (btk.268), aztán még a hatóság félrevezetése is megállhat és téged húzgálnak meg, hogy behívnak tanúként és gyanusítottként jössz el és kapsz egy jó kis pénzbüntetést v felfüggesztettet. Ezek a rendòrök meg örülnek, ha valakit meggyanusítanak.

2019. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Árokpart!

Dehát te sem csíped a rendőröket. Nem?

Az ezelőtti válaszadidból kiderűlt, hogy a válaszolónak a pártján álltál nem a rendőrökén, ezt észrevettem már pár válaszodban.

2019. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ilyen a rendőrség... És velejéig korrupt. Bár azt több ezren tanűsítják, hogy utáltak, meg zaklattak és a video is megvan fél város telefonján, amin semmi durva nincs... De nem jelentettem fel érte őket, utána ahhoz folyamodtak, hogy banketton drogot tettek az italomba...


A rendőrségre akkor se számíthatsz, ha valaki félholtra ver, a zaklatással meg a pofádba röhögnek. Simná elhiszem, hogy gyanűsítottat csináltal az áldozatból. Minden kétséget kizáróan elhiszem. Engem követtek is egyszer, mert egy boltos bejelentett, hogy "gyanús vagyok".


A rendőrökre nem számíthatsz, még a havernak adatot is kiadnak...

2019. nov. 16. 13:37
 9/27 árokpart ***** válasza:
Nem csípem vagy nem csipem kérdése ez szerencsére az életben nem volt dolgom velük, csak objektív tényként közöltem, hogy nincs olyan ország ahol ne fordulna elő túlkapás, de ez nem mindennapos dolog és az előfordulási esélye ahogyan eddig hallottam pár esetet, messze nem a kis ügyeknél fordult elő, hanem általában azoknál az eseteknél ahol egy olyan súlyosabb bűncselekmény történik, ami a közvéleményre és a politikára is nagy ráhatással bír.
2019. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem az egész sztori kamu, a kérdező meg egy basic gyakoris paranoid-skizó.
2019. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!