Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még évek óta is azzal kampányo...

Még évek óta is azzal kampányolnak ellenem, hogy 18 évesne felvett valaki engem részegen egy videóval?

Figyelt kérdés
Végigment anno az iskolában, meg a városban is... Semmi durva nincs rajta, kicsit táncolok rajta, semmi más... De bebizonyítani nem tudom, de már elegem van...
2019. nov. 16. 12:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem kamu, kilencedik óta zaklattak. Kezdetben annyi volt, hogy palírgalacsint meg kaját doblátak a hajamba, meg rágót, meg f...t rajzoltak a kabátomba. Később durvultak el a dolgok sorjában. De rűgjunk bele az áldozatba és nem az a beteg, aki mondjuk bedrogoz a tudtán kivül másokat. Meg ozt sodortká órán a cigit, meg szívták a porcukrot, meg buktak mindenből, meg be sem jártak...


Privátban is kapom a beteg hozzászólásokat, hogy "husikám, ilyneket mi is kicsinlátunk". Szörnyű, hogy ilyenek vannak és a tanár se tesz semmit...

2019. nov. 16. 14:26
 12/27 anonim ***** válasza:
Most már szinte biztos vagyok benne, hogy ez a gyakori valamelyik ügyeletes paranoid skizoja.
2019. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, mit hiszel. Ez a 21. század, meg az itteni szímvonal, hogy nincs iskolai zaklatás, te vagyok "paro skrizo", ez a spzchipota meg büntetlenül csinál ki másokat.
2019. nov. 16. 15:03
 14/27 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik iskolai zaklatás, természetesen lehetséges hogy ez megtörténik. De a reakcióid annyira tipikusak. Milyen választ vársz erre a kérdésre? Mit szeretnél megtudni?


Értjük, téged mindenki bánt, mindenki téged akar lejáratni.


Írtuk hogy ha komoly az ügy, akkor fordulj rendőrséghez.


"A rendőrségre akkor se számíthatsz, ha valaki félholtra ver, a zaklatással meg a pofádba röhögnek."


Gyakorlatilag bármit válaszolhatnánk, mindenből csak azt hoznád ki, hogy az nem jó, mert úgy is ott is mindenki ellened fordulna. Mindenki ellened van. Az egész világ. Ez elég paranoid viselkedés.

2019. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem... A rendőrség max. kegrendíthetelne bizonxítékokkal fogallakpzik, vagy ha félholtra ver valakim... Vagy a mostani tévében szereplő nő példája alapján, akkor sem.


Ezt meg arra írtam, aki szerint vigyázzak a zsarukkal, mert még én leszek áldozatból gyanúsított és feljelentenek rágalmazásért, jóhírnév megsértése miatt... És igaza van, ez nem skrizofénia...

2019. nov. 16. 15:30
 16/27 anonim ***** válasza:

Ne bántsd a kérdezőt!

Mit cseszegeted egy olyan embert akit nem is ismersz?

Kérdezett? Normálisan nem lehet rá válaszolni?


Ez neked szól 74%-os!

2019. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Azért, mert ismerek ezeket a fajta kérdésfeltevőket.

Nem tudsz nekik olyan választ adni, ami számukra megfelel, mert mindenre talál valami "de" választ. Csak őrjöngeni jönnek ide.

2019. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Ki őrjöng?


Szerintem csak neked van frusztrációd, meg rátámadsz kérdésfeltevőkre, mintha valami terrorista gyilkos lenne... Nem való neked ez, túl sok a feszültség benned és itt vezeted le. Ha nem bírod idegekkel, meg túl stresszes neked ez az oldal, ne válaszolj, meg ne olvasgass. Nyugodtabb leszel!

2019. nov. 16. 17:14
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha te mondod. :D
2019. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Levike. Ájjál le, de most azonnal. Senki nem kíváncsi itt rád. A rendőrség mindig pártatlanul, objektíven és az eljárási szabályokat betartva végzi a munkáját. Szerencsére gyakran előfordul az, hogy aki bűncselekményt követ el, az gyanúsítottként lesz kihallgatva.
2019. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!