Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök tényleg azért...

A rendőrök tényleg azért mogorvák, mert kevés a fizetés?

Figyelt kérdés

Este villogott egy rendőrautó, két járőr beszélgetett egy autósofőrrel és az autónak a rendszámát nézték nagyon, gondolom valami gubanc volt a rendszámmal.


Haverommal gondoltuk közelebb megyünk és megnézzük mi történt. Közelebb mentünk, de nem mentünk 10 m-nél közelebb, mert tudtuk, hogy nem illő, azonban ez sem tetszett a rendőrjárőrnek, mert a lámpájával felénk világított és mondta, hogy "maguk kik, segíthetünk valamiben", mondtuk csak megnézni jöttünk, hogy mi történt, erre a rendőr mondta, hogy jó akkor menjünk a dolgunkra.


Nem is az a gond, hogy megkérte, hogy távozzunk, hanem mindezt nagyon lekezelően , mogorván mondta.


Barátommal beszéltük, hogy miért ilyen mogorvák a rendőrök, meg a fizetésről is szó esett, hogy 110 ezret keresnek. Azt mondta a barátom, hogy épp ezért mogorvák, mert kicsi a fizetés.


Igaz ez, hogy a kevés fizetés miatt mogorvák egyes rendőrök vagy más oka is van?



2019. szept. 26. 18:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
3%

#26, #27-nek:


A zsaru végezze a dolgát, és avval foglalkozzon!


Amint jogalap nélkül velem kezd személyeskedni, én is megtalálom őt!


Mit tesz? Lerajzol, és összefirkál? Mert azon kívül semmihez nincs joga a kis k'csögnek!


Te miért esel hasra pusztán attól, hogy rendőr?


Ugyanolyan ember mint te, és NE MISZTIFIKÁLD!

2019. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy bukta. Tényleg, mert nem oda illő szót használtam... Gratulálok. Ez semmit sem változtat a mondanivalómon, csak gondolom túl nagy mentális megterhelést jelentene számodra elgondolkozni rajta. Tényleg olyan érzésem van, mintha egy óvodással vitatkoznék, "csúnyán beszélsz, nincs igazad bibibí". Amúgy attól, hogy nagy betűvel írod le a hülyeségeidet, azok még megmaradnak annak.


Na vegyük át megint Einstein. A rendőr a dolgát végzi, a saját dolgával foglalkozik. TE mész oda és avatkozol bele az övébe, innentől kezdve az Ő dolga, hogy te mit csinálsz az övével, és nem fordítva.


Magas? Akkor talán így:


Belerúgsz valakibe, az a valaki visszaüt. Aztán elszaladsz sírva, hogy miért avatkozik bele a dolgodba. Nem a rendőr megy oda kötekedni, te mész oda hozzá. Tényleg ennyire buta hogy lehet valaki?

A GYIK még mindig tud újat mutatni.

2019. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Igaza van az 51%-osnak én mellette állok.

A rendőrök sokat képzelnek magukról nagyon.


Utolsó.

El lett már magyarázva a kérdésben, hogy az intézkedő rendőrhöz nem ment oda senki, érted, NEM mentünk oda, hanem kb. 10 m-ről néztük meg, de ahogy megálltunk, egyből kaptuk is a mogorva választ.

2019. szept. 29. 14:23
 34/41 anonim ***** válasza:
Kérdező. Az lehet, de az 51% - ékos teljesen máshogy vázolta fel a szituációt. A válaszom neki szólt.
2019. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
28%

51%, #34-nek:


Idézd már ide nekem, hogy mikor, és mit módosítottam az eredeti felvetésen!


Csak emlékeztetőül a #26-os válaszomból:"Majd akkor ugasson ha akadályozom, vagy legalábbis próbálom!"


Ne akard a h'lyeséget megmagyarázni!

2019. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Így van. Egyetértek.

Akkor morcogjon, ha akadályozza más a munkáját, esetem közel sem az volt.

Nézni szabad.

2019. szept. 29. 22:31
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

35.


"Nagyon sokuk nem tudja hogy szélsőségesen bevállalós vagyok"


"Nem egy volt, amelyik a katonai ügyészségen fejezte be velem a balhéját."



"AKKOR UGASSON, HA MEGLÁNCOLTAM!"


Ne hülyéskedjünk már jóember. Habár nem mondtad ki konkrétan, de lerí a beszédedről, hogy egy frusztrált, kisebbségi komplexusban szenvedő ember vagy, aki szeret kötekedni és balhét keresni. Ebből indultam ki. Ja... képzelem ahogy te, mint tisztességes, rendszerető állampolgár csak békésen elsétálsz az ilyen mellett, mindenféle passzív agresszió nélkül.


Ezt kb. úgy tudom elképzelni, hogy a rendőr csinál valamit, te meg felgyűrt ingujjal ott feszengsz 10 méterre és tágra nyílt szemekkel méregeted őt, szemkontaktust keresve, várva hogy mikor robbanthatsz ki valami konfliktust.


Nem úgy viselkedsz, mint aki a saját dolgával foglalkozna, de a csúnyagonosz rendőr odamegy és megzavarja. Normális ember elkerüli a konfliktusokat, nem pedig keresi.



Ami a kérdező esetét illeti. Odament a dolgozó rendőrhöz, a rendőr mondta neki, hogy foglalkozzon a saját dolgával, ne őket bámulja. Ha erre mondjuk az utcán szólít fel egy ember, mert mondjuk családi veszekedésben van, te meg odamész bámulni, akkor kinek van igaza?


Alapvető emberi norma, hogy nem bámulunk másokat, nem mozizunk mások dolgán. Ugyanazért az etikai normáért, amiért a tolószékes embereket sem bámulod meg, vagy az autóbalesetben meghaltakat sem kezded el fotózgatni.


Nem tudom mit olyan nehéz ezen megérteni, AMINT ELKEZDED BÁMULNI, AZ MÁR AZ Ő DOLGA IS, nem állatkerti állatok a rendőrök, minek bámulni őket? Emberként ez ugyanolyan idegesítő lehet, mint amikor civilként bámulnak. Csak azért mert rendőr, rá nem vonatkozhatnak az emberi normák?

2019. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem amúgy, hogy a "foglalkozzon a saját dolgával" vagy mi mióta számít sértőnek, vagy verbális támadásnak.
2019. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

#35, #37-nek:


Igen, pontosan tudtam mindvégig hogy miben tévedsz a jellemem megítélése kapcsán. Mert tévedsz!


Mivel önkényesen, előítéletekkel telve kezeltél/kezelsz ezért sem nem szóltam, sem elnézést nem kérek az eddigiekért. Megérdemelted.


A kérdező is felismerte ezt, és ezért foglalt állást mellettem, veled szemben. Te voltál az aki a szavaimat úgy értette ahogy azt én nem mondtam, majd az általad kifogatott értelmezésnek megfelelően válaszoltál.


Mi is a helyzet avval a kisebbségi komplexussal?

Hallottál már a projekcióról?


Minél többet "beszélsz" feleslegesen, annál többet árulsz el magadról!


Visszatérve az általad írtakra:


Rejtőzik egy nagyon nagy ön-ellentmondás az általad felvázoltakban!


Az a jellem akinek te lefestettél, igen valószínűtlen hogy veled egy szinten(?) lenne képest kommunikálni, vagy csak egyáltalán értelmezni azokat amiket leírtál.

2019. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%

Ismét #35:


Megkérlek hogy ha válaszolni szándékozol, akkor előtte bíráld felül az eddigi, rólam alkotott képet.

Az előzményeket tekintve szándékos sértegetésnek veszem, ha ezt nem teszed meg!

2019. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!