Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök tényleg azért...

A rendőrök tényleg azért mogorvák, mert kevés a fizetés?

Figyelt kérdés

Este villogott egy rendőrautó, két járőr beszélgetett egy autósofőrrel és az autónak a rendszámát nézték nagyon, gondolom valami gubanc volt a rendszámmal.


Haverommal gondoltuk közelebb megyünk és megnézzük mi történt. Közelebb mentünk, de nem mentünk 10 m-nél közelebb, mert tudtuk, hogy nem illő, azonban ez sem tetszett a rendőrjárőrnek, mert a lámpájával felénk világított és mondta, hogy "maguk kik, segíthetünk valamiben", mondtuk csak megnézni jöttünk, hogy mi történt, erre a rendőr mondta, hogy jó akkor menjünk a dolgunkra.


Nem is az a gond, hogy megkérte, hogy távozzunk, hanem mindezt nagyon lekezelően , mogorván mondta.


Barátommal beszéltük, hogy miért ilyen mogorvák a rendőrök, meg a fizetésről is szó esett, hogy 110 ezret keresnek. Azt mondta a barátom, hogy épp ezért mogorvák, mert kicsi a fizetés.


Igaz ez, hogy a kevés fizetés miatt mogorvák egyes rendőrök vagy más oka is van?



2019. szept. 26. 18:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

#19 Ez a véleményem. 9 évig hivatásos katona voltam tiszti rendfokozattal. A katonákkal is ugyanez van. Fiatalon elmennek nyugdíjba, aztán a volt őrnagy meg alezredes biztonsági őr, portás, raktáros... de még a tiszthelyettesek életképesebbek, esetleg van szakmájuk.


Ez az igazság. A rendőrök éveken át ferdítik a jogot, csúsztatnak, a fiatalokat megtanítják az öregek. Beléjük ívódik. Tényleg nem nagyon tudnak máshoz kezdeni.

2019. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

#12, #18-nak:


Hangember! A sitten a zoknimat mosnád kisk'csög!

Egyszer ütném meg a bokám?

Ha-ha-ha!


Eddig 14-szer ítéltek el.

Szerencséd, hogy csak a neten keresztül kerültünk konfliktusba ...

2019. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
90%
Ja, így már értem, hogy miért haragszol annyira a csúnya rendőr bácsikra. Nem is kell többet mondanod...
2019. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
14%

#13, #16-nak:


Tévedsz, de ezt egy laikussal igen nehéz lesz elhitetnem.


Nekem túlnyomó rész vagyon elleni balhéim voltak, és eleinte én is úgy viszonyultam a dolgokhoz mint te.


Aztán idővel, mivel már folyamatosan beláttam a kulisszák mögé, rájöttem a gyenge pontjaikra. Kifejlesztettem magamban egy határozott agresszivitást, amit akkor veszek elő ha valaki nem a saját dolgával foglalkozik hanem az enyémmel.


Ennek az agresszivitásnak a lényege, hogy én is azonnal elkezdek vele, és a dolgaival foglalkozni!


Ha nem tetszik neki, akkor bármit amit megenged magának velem szemben, arra engem is feljogosít mivel ő kezdte!


Nagyon sokuk nem tudja hogy szélsőségesen bevállalós vagyok, és szerintem úgy szép az élet ha zajlik! Minek veszekedni, ha lehet verekedni is? :D


Soha, ismétlem SOHA nem voltam büntetve erőszakos bűncselekményért! A balhé kifejlődéséig mindig fenntartottam a status quo-t.


Pontosan ez az amit a zsaruk is érzékelnek, de ők megérzik a veszélyt is, ezért kitérnek.

2019. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

#24 vagyok:


Nincsenek hozzászokva, hogy valaki nem hogy nem tojik be az egyenruha láttán, de még a minimális tiszteletet sem adja meg nekik! Azonnal észreveszik, hogy "tudok valamit". Nem egy volt, amelyik a katonai ügyészségen fejezte be velem a balhéját.

2019. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

#12-13, #20-nak:


"akadályozhatják"??????


Majd akkor ugasson ha akadályozom, vagy legalábbis próbálom!


"Vagy talán gügyögve kéne a kedves bámészkodókat eltessékelni?"


Ez pontosan milyen intézkedés?

Miért is foglalkozik azzal hogy én, mint az intézkedésétől független személy, mit csinálok?

Mi köze hozzá?

Egy nagy büdös semmi! A saját dolgával foglalkozzon, a nekem való beszólogatás pedig nem tartozik bele!

AKKOR UGASSON, HA MEGLÁNCOLTAM!

2019. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

26. Te rettentően buta vagy ember. Semmi dolgod sincs ott. Nincs rá okod, hogy odamenj, amikor a rendőr intézkedik.

Innentől kezdve, ha odamész az nem magyarázható "dehát hogy oda megyek, ahova akarok" - al, mert csak azért mész oda, hogy bámészkodj.


Konkrétan semmi közöd nincs hozzá, egyszerűen csak beleütöd mások dolgába az orrod. Két ember beszélget az utcán, te mint vadidegen odamész és nagyban nekilátsz hallgatózni. Ők meg rád szólnak, hogy ne csináld ezt, akkor is azt mondod, hogy "dehát oda megyek, ahova akarok"? El kezdesz beszélni vadigenekhez, ők nem vevőek erre, ezért elutasítóan válaszolnak, ekkor mit mondasz? Hogy "dehát szólásszabadság van?". Ennyire ne nézz már hülyének minket ember, úgy érvelsz, mint egy óvodás.


Ha ez nem lenne elég, akkor ott van a dolog, hogy a rendőrnek fogalma sincs róla, hogy te milyen szándékkal mész oda, nyilván elővigyázatos.


Ha úgy gondolja a rendőr hogy akadályozod a műveletet elküldhet. Akár tettszik hópihe, akár nem. Ez nem vendéglátás, nem nyalják ki a $€gged, csak mert civil vagy.

2019. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Tehát pont te vagy az, akinek a saját dolgával kéne foglalkozni és nem menni oda az elsősorban. Nem hiszem el, hogy annyira buta lehet valaki, hogy saját maga ellen érvel miközben észre sem veszi.
2019. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Beleütöd az orrod mások dolgába, aztán neked áll feljebb, hogy beszólnak? Hány éves vagy te cula?
2019. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

#26, #29-nek:


Te tényleg azt hiszed hogy ha ilyen kifejezéseket használsz mint:"cula", akkor qrva kemény gyereknek tűnsz?


"Beleütöd az orrod mások dolgába, "


Ez "barátom" túl választékos kifejezés volt, a culához képest.


BUKTA!

2019. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!