Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MSZP, kormányzása idején,...

Az MSZP, kormányzása idején, mikor és mennyivel csökkentette a közalkalmazottak jövedelmét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én két konkrét nominálbér-csökkentésre emlékszem, amit elszenvedtem: Az egyik, a 13. havi fizetés elvétele, amivel 9,2 %-kal csökkent a jövedelmem. Aztán volt, amikor bevezették a különadót, és az én "hatalmas" fizetésem is beleesett. Már nem emlékszem, hogy ezek pont mikor voltak, és arra se, hogy a különadó mennyit vitt el. Arról már ne is beszéljünk, hogy az inflációs veszteséget évek óta nem pótolták vissza.
2010. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is csak a 13. havira emlékszem amit ha jól emlékszem a fidesz meg se szavazott nem?

Most meg majd a 220ezer alattiak járnak "jól".

2010. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elsőnek

A különadót azoknak kellett fizetni, akik járulékköteles jövedelme meghaladta a felső határt. 2009-ben: 7.446.000.-ft

Írod, hogy a te "hatalmas" jövedelmed után is fizettél különadót. Ez az összeg valóban hatalmas, mert egy hónapra visszaosztva: bruttó: 620.500.-ft fizetés. Ez neked kevés?

2010. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor még megtehette a FIDESZ ellenzékként, hogy a népnek nem tetsző intézkedéseket nem szavazza meg. Most majd beveszik a brokit. :)
2010. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18.20: Hát kijövök belőle, az igaz...
2010. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Azért örülök hogy ekkora csönd van a kérdésnél... ebből is sok minden látszik.

Majd most a 15% bértömeg csökkentés hmm az finom lesz meg bárkit elküldhetnek 2 hónap végkielégítéssel hmm az is finom lesz. De hát egyétek gyerekek amit főztetek mind a 2 millió 650 ezren ja és persze veletek együtt mi is.

2010. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Igaz a van az előzőnek ! Ők fognak a legjobban hőbörögni !

A Maszop elkezdte, a fidesz pedig befejezi az országrombolást ! Köszönjük !

2010. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csökkentette, de aki évtizedeket ledolgozott közszolgaként, annak a jubileumi pénzét leszedték adóba. Aztán tucatszám dobattak utcára 50-60 éveseket, dögöljenek már meg, ha nem 20 évesek. Konvergencia program létszámleépítése 2006-2007, amikor spórolni akartak és több tízezer közszolga került utcára, persze elsősorban jobboldaliak. Most ne nyafogjanak, mert ugyanezt kapják vissza, diszes MSZP-SZDSZ-esek!
2010. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!