Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy fordult ekkorát a fidesz?

Hogy fordult ekkorát a fidesz?

Figyelt kérdés
Eleinte kötelező vasárnapi boltzár, hogy minél több időt legyen otthon az ember ( természetes az emberek megkérdezése nélkül és egy kis mutyi belefért: haverok cégei nyitva lehettek ), most meg 400 óra túlóra 3 év kifizetéssel... Hogy fordult ekkorát néhány év alatt?
2018. dec. 11. 08:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Sehova nem fordult.


Eddig is ugyan ilyen kizsákmányoló rabszolgatartó, földes úri mentalitást adtak elő csak eddig nem vetted le a narancsos szemüvegedet.


Első orbánrezsimben is fel lehetett fedezni mit művelnek azóta csak nyíltabban adják elő hisz a média a kezükben és ha kedvük tartja 2/3 al megszavazzák holnap hogy ha nem fidesznarancssárgaalsót hordasz 20 év börtön.


Egyetlen politikai hatalomnak sem szabadna 2/3 ának lenni mert onnantól egyenes út a diktatúra, tessék itt van 10 millióan szívunk 2 millió narancsbirka miatt.


Gondolom majd a kötelező szombati munkanapomon bemegy a nyúger helyettem ingen dolgozni ? ja nem csak tapsol hogy a plusz munkám miatt idén is kap a fűrertől 10000 Erzsébet utalványt.

2018. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Pont a Fidesz az, aki nem fordult se mekkorát sem, csak bejárja azt az utat amire "kényszerült"... Ha a Fidesz "fordult", akkor mit mondasz a Jobbikra az MSZP re az LMP re
2018. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Pont a Fidesz az, aki nem fordult"


Kommunistákból rendszerváltók, liberálisból konzervatív, EU pártiból EU szkeptikus, rendszerváltóból posztkommunista.

Az, aki 1991-94-ben kimondja hogy a parlamentben az egyetlen antidemokratikus párt az FKGP és soha nem lépnének koalícióra velük, majd '98-ban Fidesz-FKGP koalíciós kormány jön létre.

2018. dec. 15. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!