Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek szükség volt...

Szerintetek szükség volt arra, hogy Hitler rokonai ne vállaljanak gyereket attól tartva, hogy azokból is náci (vezető) lesz?

Figyelt kérdés
Egy dokuba láttam, hogy Hitler összes rokona megfogadta, hogy nem vállal gyereket nehogy náci legyen belőlük. Szerintem ez nagy hülyeség. Például nekem a szüleim balosok, de én szélsőjobboldali vagyok. Mindig is utáltam a baloldalt, és hazaárulóknak tartom őket. Nem hinném, hogy ez genetikába van kódolva.
2018. nov. 22. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is baromság, csak hát azért eléggé megviselte őket lelkileg a dolog.

Amúgy nem csak Hitler rokonairól van szó, hanem a többi náci vezető családtagjai is döntöttek sokszor így.

2018. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát lhet h a szüleid balosok de nem ők a vezetők/nem egy egész ország befolyásosai

Viszont Hitler azért elég 'népszerű' vagy hogy is mondjam milyen volt! szóval Hitler rokonai valszeg ezért nem vállaltak gyereket mert Hitlernek kicsit nagyobb befolyása volt mint a balos szüleidnek. (remélem érted és bocs a fura fogalmazásért)

2018. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok értelme nem volt, így is lettek nácik, a nem Hitler rokonokból.
2018. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szükség rá.
2018. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Baromság. Hitler közvetlen rokonai nyilván 100%-ig tisztában voltak azokkal a rémtettekkel, amiket elkövetett és megtagadták őt. Tehát ha ők maguk is egy szörnyetegnek tartották, akkor az ő gyerekeik miért, mitől válnának nácivá? Arról nem is beszélve, hogy Hitler valamelyik leszármazottja (nem tudom, vannak-e) hiába vallana ma, a XXI. században náci eszméket, azzal nem sokra menne, mert a túlnyomó többség megakadályozná a hatalomra jutását, éppen a múlt történéseiből okulva.
2018. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg egy dokuba Hitler rokonainak a leszármazottjairól láttam műsort. Némelyik interjút is adott.
2018. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!