Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Választási csalás?

Választási csalás?

Figyelt kérdés

Ugye ti Fideszesek sem gondoljátok komolyan ezt a 2/3-ot?

Igen, borítékolható volt a Fidesz győzelme, viszont:


Vidéken, én nyitott "szavazófülkéket" és 3-4 állampolgárt láttam egy fülkénél. Hozzáteszem, egyik sem bizottsági tag. Persze ezt utóbbiak gond nélkül végig nézték, és érdekes módon, a másik választási helyszínen ugyanezen a településen szinte csak az volt kiírva, aki potenciálisan nem megvezethető, vagy nem tudták hogy nem lehet manipulálni. Persze ott nem is volt nyitott szavazófülke és a bizottsági tagok is figyelték a dolgokat.


Ezeket figyelembe véve, tényleg nem volt választási csalás?



2018. ápr. 9. 21:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy volt
2018. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Annyira komolyan gondoljuk, hogy 4 év mulve is összehozunk egy ilyet
2018. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Amatőr próbálkozás , 2014 miért nem volt csalás ? A többi ellenzék bizottsági tagjai sehol a szavazókörökben és a központban nem voltak résen ? Ugyan nem tetszik a rideg tény hogy koppantatok .
2018. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%

Elvileg nem volt. De azért egy újraszámlálást meglehetne ejteni. Mondjuk úgy hogy nem csak a "független" Patyi András, aki nem mellesleg Orbán egy jó barátja és megajándékozta a drága miniszterelnök úr egy egyetemmel. És nem a szintén teljes mértékben "független" Pálffy Ilona, aki milliós jutalmakat kap a semmire. És aki szerint Hagyót a 11 kopasz bácsi nem akarta megfélemlíteni, csak ők is pont akkor akarták leadni a kérelmüket. :D


Az a gond, hogy ebben az "országban" már mindenki Orbánt szolgálja. Az is lehet, hogy én is.

Ne bízz senkiben se!

2018. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem koppantam, engem csak ez a 2/3 arány zavar. Nem próbálkozás, ez így volt.
2018. ápr. 9. 21:31
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem gondolom csalásnak, én es teljes csaladom 100% osan Fideszre 2x. Voltunk kb 40-50en és mindegyikünk Fideszes
2018. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%
Csendben, emelt fővel nem tudtok veszíteni? Kell a hisztéria?
2018. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

Az ismerőseim barátaim KB 37 ember egybehangzóan azt mondta hogy felvan háborodva a nagy mértékű korrupció a halovány egészségügy és a kiritikán aluli oktatás miatt ezért nemszavaz a fideszre.

Nemhiszem hogy becsaptak volna.


Sőt voltak idegenek is akikkel beszélgettünk azok között talán 3 fideszre szavazó volt.


Úgyhogy szerintem is csalással győzött a fidesz.

2018. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

8-as mekkora reprezentatív felmérés,egész biztos szabadalmaztatja valamelyik statisztikai cég!

Ismerősi baráti körben eleve hasonszőrűek vannak, plusz ha tudják hogy egy véresszájú ellenzéki kérdezi,akkor jobb a békesség alapon, behazudnak valamit ,de a fülke magányában már fideszt húznak.

2018. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt egy véres szájú sem közöttük, ezek szelíd liberálisok mint ahogy én is az vagyok.
2018. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!