Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hallottatok ilyen választási...

Hallottatok ilyen választási csalásról?

Figyelt kérdés

Bizonyos településeken (most nem említeném név szerint azokat, amikről tudok) egyes jelöltek úgy akarják bebiztosítani magukat, hogy 2000 Ft-ot adnak minden embernek, aki rájuk szavaz április 8-án.

A szavazólapot le kell fotózni, bemutatni az illetékesnek, és az fizeti a pénzt.



2018. márc. 29. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
és mégis mi a franchoz kezdjek 2000 forinttal?
2018. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A jó édes ***** válasza:
80%

"most nem említeném név szerint azokat, amikről tudok"


Akkor bűnszervezetben veszel részt. Kivéve ha szépen felhívod a rendőrség ingyenes telefontanúját és jelented, ami tudsz.

2018. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgyám, jelentsd szépen!


Amúgy honnan tudod?


És ki az aki ennyit szarakszik szaros, rongyos 2 ezerért?

2018. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: semmihez, de ezeken a településeken 100 Ft-ért is ölnek.

#2: ez nem pont így van, de mindegy.

2018. márc. 29. 12:21
 5/10 A kérdező kommentje:
#3: biztos forrásból hallottam, de nyilván semmi bizonyítékom nincs rá azon kívül, hogy valaki hallotta valakitől, és az elmondta valakinek, amit én is hallottam. Ezzel nem fognak foglalkozni egyrészt a 2000 Ft miatt, másrészt mert ezt elsődlegesen nem a rendőrségnek kell(ene) jelenteni.
2018. márc. 29. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ébresztő! Ez egy primitív módszer. Vannak ennél hatékonyabb és sokkal rafináltabb módszerek is. Persze észrevételükhöz szükséges bizonyos tudás, kivitelezésükhöz még több.


Aki azt képzeli, hogy nem lesz nagy léptékű csalássorozat, nem e földön él, és nem is hallott még Magyarországról. Aki azt képzeli, ennek akár töredéke bizonyítható, az hasonlóan nem a valóságban él. Ami pedig bizonyítható, azt balekok követték el. Ott is vannak ilyenek.

2018. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És ki az,aki 2000Ft-ért hajlandó ezt megtenni?

Aki ennyiért megvehető annak tuti nincs fényképezőgépe:D

2018. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
A ismert video megosztó televan olyan videokkal amikben elmondják az emberek hogy tüzifát felest sört ígértek nekik ha a fideszre szavaznak. a riporter még rá is kérdezett hogy ígértek fát? aszongya igen, és megkapta? igen, mennyit kapott? 10 mázsát és még hoznak majd. Miről beszélünk akkor???
2018. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10 mázsa az nem 1 tonna?


Ez így olyan mintha az mondanám ezer millió és nem azt, higy egy milliárd... (Tudom megfogtam a lényeget)

2018. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Tökéletesen mindegy hogy 10 mázsa vagy 1 tonna.

Mindkét esetben ugyan annyi súlyról van szó.

2018. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!