Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy látjátok a Jobbik jövőjét?

Hogy látjátok a Jobbik jövőjét?

Figyelt kérdés

Ez tény: Jelenleg a Jobbik a legerősebb ellenzéki párt.

Tény, azaz valószínű, hogy 2022-ig nem lesz egy erős baloldali ellenzék. Ez adja, hogy ismét csak a Jobbiknak lesz lehetősége leváltani a fideszt.


Vona lemondott. Vona elkezdte néppártosítani a Jobbikot, ami sok szavazót elvitt, de annyit hozott is. Én 10 éve nem szavaztam volna a Jobbikra. Amit Vona hozott és a programjuk szimpatikus volt.


Ezekután, hogy a Vona-korszaknak vége, gondolom Toroczkai lesz az elnök?

Gyakorlatilag ezzel a néppártosodás -amit ha tovább folytatott volna a jobbik sikeres lett volna-...az abba is marad? Visszatérnek a radikális nézetekhez?

Kettészakad a párt?


Félek a Fidesz a tegnapi győzelmével, megnyerte a 2022-es választást is.

Hogy látjátok?


2018. ápr. 9. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem látom...
2018. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Leszarom két év és itt sem vagyok
2018. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Vona tegnap lemondott, ma újra választatja magát. Hiteltelenné vált.
2018. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Fényesen. Vona Gáborral az élen.
2018. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Ne viccelj, a Jobbik mostani eredményét nagyban szépítette, hogy egy csomó baloldali, befogott orral taktikai szavazott rájuk. Ez 2022-ben nem fog megismétlődni. Esélye sincs a Jobbiknak leváltani Orbánt.

Egyébként Vona nem megy sehová, újra megválasztják és kész.


https://www.youtube.com/watch?v=PQBtLCMMdr8

2018. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam Jobbikos, és bevallom nekem tegnap sem tartozott a kedvenc pártom közé, ahogyan a többi másik sem. Ennek ellenére megadtam nekik a lehetőséget, ahogyan az egyéni jelöltjüknek meg azért mert nekem ő baromi szimpatikus, és tényleg jól csinálta amit csinált, nem sokon múlott hogy megnyerje csak más ellenzékinek köszönhetően nem jött neki össze sajnos.

Oké hogy Vona néppártosította a jobbikot ami nekem tetszett is, de ennek ellenére sem tudtam bennük megbízni, de mégis őket láttam esélyesnek a kormányváltásra, így megadtam nekik az esélyt részemről.


Persze kíváncsi leszek hogy későbbiekben hová fog menni a Jobbik, de a többi párt is érdekelni fog hogy hova fognak eljutni.


2022-es választásnál is szinte biztos a fidesz győzelem, de ugye a 2/3 az most is csak éppen hogy lett meg.

2018. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag ezzel a néppártosodás -amit ha tovább folytatott volna a jobbik sikeres lett volna-...az abba is marad? Visszatérnek a radikális nézetekhez? "


Tegnap mondta a választást értékelő beszédében Vona, hogy a néppártosodott irány az út, ezt fogják folytatni.

2018. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem látok semmit. És aki azt mondja, hogy lát valamit, az vagy hazudik vagy téved.
2018. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen de pár órája, Toroczkai facebookon posztolt, hogy Vona mehet a sunyiba. Ezekután kétlem, hogy megválasztatná magát, hogy a másik leghíresebb Jobbikossal egymás ellen menjenek? Párton belüli elentétnél nincs rosszabb.


Egyébként lehet,hogy 2022-ben sem tudná leváltani..de ha valaki letudná az a Jobbik lenne.

2018. ápr. 9. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a Jobbik nem tudott kilépni a szélsőjobb szerepéből az emberek fejében ...és sajnos ez nemzetközi szinten is így van. Jobbik = naczi. Szóval megértem, ha félnek az emberek attól, hogy egy nacionalista párt kormányozzon, amikor minden gazdasági hatalom európában a bibsik kezében van. Részemről én rájuk szavaztam, mert én sosem tartottam az alamuszi nyuszi fajtának magam, de nem hibáztatok másokat.
2018. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!