Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok a Fidesz 2/3 -hoz?

Mit szóltok a Fidesz 2/3 -hoz?

Figyelt kérdés

Én elmegyek az országból.


És mivel 70%os, tehát legitim választás volt, ezért csalódtam a magyar emberekben...



2018. ápr. 8. 23:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
93%
Most olvastam: Vona Gábor lemondott a Jobbik elnöki tisztéből.
2018. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

31. Ez csak formaság, a becsülete kívánja ezt.

Párton belül újra megfogják választani, ez több mint valószínű.

2018. ápr. 9. 00:08
 33/34 anonim ***** válasza:
68%
Csalódás. Tudtam, hogy kormányváltás nem lesz, de 2/3-mad elbukására meg mertem volna esküdni.... erre tessék, a sötét népnek ez kell. Hát élvezzék ki a közmunkát és a lopkodást, de ehhez nem asszisztálok. Idén kezdtem új dolgokba, digitális nomád leszek reményeim szerint fél éven belül és elhúzok a francba. Elég volt ebből a birka népből, a sok h_lye fideszesből meg pláne.
2018. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Waff ***** válasza:
78%

Habár sosem voltam szavazni, és nem is fogok,azért mindig jókat mulatok ezeken a választásos dolgokon. Egyik oldal sem különb a másiknál igazából....a Fidesznek ravaszabb volt a kampánya, talpraesettebbek.

Viszont érdekesek a baloldali reakciók, akár itt, akár másik fórumokon. A demokrácia nekik csak addig demokrácia míg ők nyernek, ha nem ők a befutók már megy is habzószájjal a "diktatúrázás", "illegitim választás", "sz@rmagyarozás" stb. Én mondom, rosszabbak mint a fideszesek....

2018. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!