Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok a Fidesz 2/3 -hoz?

Mit szóltok a Fidesz 2/3 -hoz?

Figyelt kérdés

Én elmegyek az országból.


És mivel 70%os, tehát legitim választás volt, ezért csalódtam a magyar emberekben...



2018. ápr. 8. 23:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
74%

Mit szóljak? Nem rájuk szavaztam, hogy gyengébbek legyenek, és ennyi.


A sok "elmegyek az országból" című szövegeknek meg nagy százalékban csak a szájuk jár.

2018. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%
Ment a lepontozás Fityeszes kutyák
2018. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
89%

Én is elmegyek az országból. Már holnap reggel!

Bár én nem a fidesz miatt, hanem azért, mert olaszba van fuvar. :-) Te is kamionos vagy, kérdező? :-)

2018. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%
Vagy kiugrok az ablakon vagy megyek külföldre
2018. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem Brüsszelnek volt üzenet, hogy az egyik válaszoló irta. Ez azt bizonyította be, hogy egy kis pénzzel mennyire meg lehet venni az embereket, és mennyire beszűkült a látásuk, hogy a Fidesz hazug propagandájából mindent elhittek.
2018. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%

Én le vagyok döbbenve. Burokban élek, Budapesten (bár az rtl szerint az itteni szavazatok nincsenek teljesen feldolgozva), őszintén azt hittem, hogy oké, a Fidesz nyer, de csak pár, 1-2 emberrel lesz több mandátuma mint az ellenzéki pártoknak, és csak döbbenettel figyelem, hogy vidéken kb mindenütt ők nyertek, ráadásul nem is kicsit, és ráadásul annyira, hogy a feldolgozottságtól függetlenül látszik, hogy tökmindegy.


Csalódtam, nem is kicsit. Őszintén reméltem, hogy még van egy utolsó reményünk a demokráciát visszaállítani, de úgy látom, az orosz diktatúra fog nyerni, és ez végtelenül elkeserít. Valószínűleg mi is költözünk- keresett szakmája van a férjemnek is és nekem is, valószínűleg nem lesz gond új helyet keresni, bár azért én nagyon szeretem Budapestet és nagyon nem akartam volna elköltözni innen.

2018. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
67%
Első lehetőségnél húzok a fenébe. Onnantól meg hidegen hagy az ország. Amúgy se kaptam soha semmit az országtól, és a magyar nép állandóan magával bszik ki. Első lehetőségemnél kivonom magam ebből. Ezek után meg pláne.
2018. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%
Bon voyage!
2018. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%

" legelső alkalommal elmegyek innen és azt is elfelejtem, hogy ez a trágyadomb létezik. Azt se érdemli meg a magyarság hogy Európában élhessen, kikéne telepíteni az egész országot Afrika közepére."


Én éppen a hozzád hasonlóak miatt nem adtam x-et a mballib jelöltre, meg sokan mások is.


Ha valami nem tetszik nektek deportálnátok akár már a magyarokat, aztán a választási eredményen meg ájuldozva csodálkoztok, okosa! :D

2018. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
37%
Senki nem tart fel, hogy elmenjetek, mehettek mosogatni Londonba, nagy karrier lesz. :) sajnos csak az nem tud itt megélni aki hülye.
2018. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!