Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok a Fidesz 2/3 -hoz?

Mit szóltok a Fidesz 2/3 -hoz?

Figyelt kérdés

Én elmegyek az országból.


És mivel 70%os, tehát legitim választás volt, ezért csalódtam a magyar emberekben...



2018. ápr. 8. 23:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%

Egy nyugdíjas ismerőst megkérdeztem kire fog szavazni azt mondta hogy a fideszre mert különben a nyugdíjából fizetik majd a migránsokat.


Sajnos a sok idős ember akik csak a tv-t nézik teljesen meglettek hülyítve.

2018. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
33%
Ezen mit csodálkoztok ? Ez a kemény valóság , koppantak a hazugok követői nihil siránkozók kárörvendők . Menjetek pár kört megtudjátok mi zajlik ott amibe kivágytok és kudarcot vallva siettek vissza .
2018. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

"Vagy kiugrok az ablakon vagy megyek külföldre"

De csak a földszintről!

2018. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
83%

Én őszintén megvagyok döbbenve. Kétharmad. Ilyen szavazati létszámmal. Mi a baj velünk? Én komolyan hittem, hogy ha nem is nyer egy baloldali sem, de a kétharmad biztos nem lesz meg. Elvégre az elmúlt négy év után nem lehetnek az emberek ennyire idióták, hogy bekajálják a sok pénz lopást. Hogy a szemünk láttára teszik tönkre az országot, és hogy szó szerint halnak ki az emberek a romokban heverő egészségügy miatt.

Úgy látszik nagyon naiv vagyok. Tényleg nincs remény ilyen ellenszéllel.

2018. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%
Full buta lumpenek és tré csökött figurák az ellenzéki szavazók . Dopemen Havas Fridi Juszt Alföldi meg az összes károgó szocinyaló bukott , ez csak fokozódik örök 2. 3. helyezettek .
2018. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

Kb. a 4 évvel ezelőtti eredmények ismétlődtek meg.

Tanulságok:

1. Fidesz: Bármennyit lehet lopni, ha megy a gazdaság és tudnak migránsokkal riogatni.

2. Jobbik: a nagy "cukiskodás", szebben mondva néppártosodás ugyanannyi embert hozott, amennyit el is vitt. Szerintem tehát elhibázott politika volt, vagy legalábbis ügyetlenül csinálta Vona Gábor.

3. MSZP-Párbeszéd: 4 éve az MSZP önmagában kapott kb. ennyit, ez tehát kvázi hanyatlás.

4. DK: Gyurcsányt még mindig sokan utálják.

5. LMP: A vegetálás folytatódik.

Hátrébb levők: szóra sem érdemesek.


Ha a balliberális ellenzék egyszer majd győzni szeretne, tanácsolom nekik, hogy egyesüljenek újra egyetlen, max. két pártban. Addig, amíg ennyifelé osztódik a szavazatuk, egyszerűen esélytelenek. Ráadásul nem nézi ki belőlük sok ember, hogy irányítani tudnák az országot. Ez gazdasági helyzettől, migráns-veszélytől függetlenül mindig igaz marad.

2018. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%
Hát én ezt nem is hiszem el... sokk.
2018. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
55%

"2. Jobbik: a nagy "cukiskodás", szebben mondva néppártosodás ugyanannyi embert hozott, amennyit el is vitt. Szerintem tehát elhibázott politika volt, vagy legalábbis ügyetlenül csinálta Vona Gábor"

Finoman fogalmaztál! Átszabta a keménymagot azok meg szabtak rá szavazni! Ennyi!

2018. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az életminőségemmel eddig sem volt bajom, nagyon jól élek, köszönöm szépen, én a demokrácia hiányát és a tisztességet hiányolom


Vajdaságban születtem, kb havonta keresztülutazom azon a rettegett határzáron, és meg kell vallanom, nincsenek ott migránshordák akik annyira be akarnának törni (úgy kb 2 éve nem láttam nagyon senkit, max nyaranta 1-2 békésen táborozgató családot), mag akik vannak, azok se ide akarnak jönni, hanem Németország, Svédország felé, és őszintén csalódtam az átlag magyar ember intelligenciájában, akik ezt az agymosott propagandát bekajálták és most a Fideszre szavaztak. A nagy részvételi aránynál azért reméltem, hogy talán lesz esélye valamiféle ellenzéknek, de csalódtam. Ennyi. Ilyen országban, ahol Putyin ugráltat mindenkit és a demokráciát már egyre kevésbé diszkréten építik le, nem akarok élni. Akinek megfelel a rabszolgalét, az szavazott most a Fideszre. Szégyelljék magukat.

2018. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
76%

ez nagyon megdöbbentett. annyian hangoztatták hogy mindenkire szavaznak csak a fideszre nem, meg mennyire elegük van már ebből az egészből, kormányváltást akarnak, erre tessék... Most lehetett volna változtatni, de nem lett belőle semmi.

Nyilván emiatt nem fogok elmenni az országból csak tényleg megdöbbentő a dolog. Na de úgysem tudunk mit tenni már.

2018. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!