Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazzak és miért?

Kire szavazzak és miért?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha még a miértjét se tudod kérlek ne szavazz. Súlya van ennek a dolognak.
2018. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Maradj otthon:

- mert az olyan, mintha a Fideszre szavaznál, így nem kerül veszélybe az egykulcsos adó és a KATA

- a libsik továbbra is sírni fognak, ha a Fidesz győz, márpedig az alacsony részvételi arány ezt fogja eredményezni

- nem kell egyik hazug, korrupt politikusra sem szavaznod, mert tudod előre, hogy úgyis hazudnak reggel éjjel meg este

- kevés fáradtság, és még sort sem kell állnod, estefelé meg úgyis látni fogod az eredményt

2018. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

MKKP, Együtt, Momentum, LMP, DK, MSZP, Jobbik közül valamelyik.

Egyéniben lehetőleg a legesélyesebb ellenzéki jelöltre.


A Fideszt és avkamupártokat kerüld.

2018. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

#2 Nem értem miért olyan jó az egykulcsos adó. Egy többkulcsos adórendszer se feltétlen jelentené a magasabb jövedelműek indokolatlan, túlzott terhelését.


Cserébe lehet segíten a minimálbért, vagy azt alig meghaladó fizetéssel rendelkezőket.

2018. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Tetszik vagy sem, gyenge a kínálat. Sok a gond, de ma Magyarország egy stabil állam, munkaerőhiány van és növekednek a bérek.


Tökéletesen tisztában vagyok a negatívumokkal is, 43 éves, családos ember vagyok. Jobbikos voltam. Ők megbolondultak. A baloldal szóba nem jöhet. A liberálisok kb. mint a tífusz, el kell kerülni őket. Az ellenzék egyetlen pártja sem tud egymaga nyerni - ez tény. Csak koalícióban - az katasztrófa lenne. Ilyen eltérő szemléletű pártok nem tudnának stabil kormányt alakítani, fenntartani.


Csak a Fidesz marad.

2018. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szavazz olyanra aki nem volt még kormányon. Hagy lopjanak ők is egy kicsit. Tök mindegy kire. Az is mindegy ha a Fideszre szavazol. Úgyis kilopja a szemed is az összes.
2018. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Munkáspárt:


[link]

2018. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha 2 nappal a választások előtt tájékozódj, inkább maradj otthon.
2018. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Arra akivel/amelyikkel egyetértesz. EGYSZERÜ!!!!
2018. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!