Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ilyenkor kire kell szavazni?...

Ilyenkor kire kell szavazni? (Lent)

Figyelt kérdés

Kérvényeztem, hogy ne a bejelentett lakcímem szerinti választókerületben szavazhassak, meg is kaptam az engedélyt. Ilyenkor az egyéni jelöltet melyik szerint kell megadni? Ahol szavazok, vagy ahová a bejelentett lakcím szól? Első szavazásom, ne kövezzetek meg. :)

19F


2018. ápr. 3. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ahol a bejelentett lakcím szól
2018. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahol a bejelentett van, de gondolom neked majd olyan lapot adnak.
2018. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elvileg olyan lapot fogsz kapni ahol a bejelentett lakcímed szerint szavaznál
2018. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld hüvelykujjak! :)
2018. ápr. 3. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
"Az átjelentkezéssel szavazó választópolgár a lakcíme szerinti országgyűlési egyéni választókerület szavazólapján és az országos listás szavazólapon szavaz. A szavazólapok elhelyezésére szolgáló borítékon az országgyűlési egyéni választókerület megjelölése szerepel. A választópolgár a szavazólapokat a borítékba helyezi, és a borítékot lezárja." (2013. évi XXXVI. törvény a választási eljárásról, 257. §, 2. bekezdés)
2018. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ezt a lakcím szerinti szavazólapot ott fogják nekem odaadni, ahol szavazok?
2018. ápr. 3. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 6

Igen. Amikor bejelentetted biztos jött válasz hogy hol adhatod majd le a szavazatodat, na a megadott helyeken lesz készítve a lakcímed szerinti ürlap

2018. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2018. ápr. 3. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!