Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki az előző választás óta...

Aki az előző választás óta most töltötte be a 18-ik életévét az fog szavazni? És ha igen, akkor melyik pártra?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát, csak szimplán kiváncsi vagyok hogy a velem egy idős fiatalok melyik pártra szavaznak.
2018. ápr. 3. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

"Aki az előző választás óta most töltötte be a 18-ik életévét az fog szavazni?"

Igen!


"És ha igen, akkor melyik pártra?"

Még nem döntöttem el, egy biztos! BALRA NEM!!!!!!!!!

2018. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Én pár hónapja töltöttem be és elmegyek szavazni.


Listán Jobbikra, egyéniben pedig a legesélyesebbre, jelen esetben a DK-ra.

2018. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Megyek. Jobbikra
2018. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Lista Jobbik, egyéniben meg vagy a Jobbik vagy a DK jelöltjére. Sajnos a közvélemény-kutatók sem tudják melyik az esélyesebb a Fidesz jelöltje ellen, így valószínűbb, hogy a jobbikosra adom.
2018. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, fogok. Egyéniben a Jobbikos jelöltre (csak neki van esélye a Fideszessel szemben), listán nem tudom még, minden pártban van valami ami nem tetszik.:D
2018. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
70%
Listán a Kétfarkúakra, egyéniben pedig a Jobbikra. kicsit sem tetszik amit csinálnak, de itt Jobbikos a legesélyesebb ellenzéki.
2018. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

A húgom most 21 éves és elviszem szavazni. Annyira nem érdekli, magától el sem menne de meggyőztem. A Jobbikra szavaz majd.


24/F

2018. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen megyek. Listán biztosan a Jobbika, egyéniben pedig egy DK-s az esélyes, de nem biztos hogy rá tudom venni magam, hogy Gyurcsány pártjára szavazzak bárhol is pedig eléggé utálom a Fideszt. Mondjuk valami 15%-al vezet így is a DK-s a Fidesz-el szemben szóval ha nem szavazok rá akkor se az enyémen fog múlni, de majd még meglátom. Tudom, hogy nagy a jelentősége ennek az átszavazásnak szóval nem zárom ki teljesen, hogy egyénibe rájuk szavazzak, de nem lesz könnyű.
2018. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá tenném, hogy mivel a Jobbiknak nem sok esélye van egyedül kormányt alakítani még ha nyernek is, így egy Jobbik-LMP koalíciót szívesen látnék.
2018. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Egyéniben taktikusan szavazok MSZP-P-re mert szinte biztos nyerik a kerületemet, listán pedig még nem tudom, mert nem olvastam végig a programokat. Pénteken szerencsére nincsenek óráim, úgyhogy még vasárnap előtt ezt megteszem, és az egyáltalán releváns pártok közül (Jobbik, MSZP-P, LMP, Együtt, Momentum, Együtt, DK) kiválasztom azt aminek a programjával leginkább egyetértek, vagy eddigi információim alapján inkább azt amelyikkel a legkevesebb problémám van.
2018. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!