Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek tényleg van ennek...

Szerintetek tényleg van ennek értelem, hogy úgy szavazom, hogy 2 rossz közük a kevésbé rosszat választom?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2018. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ennek is üzenete van.
2018. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert azt veszem észre, hogy sokan ez alapján mennek szavazni.


Számomra a fidesz a legkisebb rossz, de őket is utálom.

De még mindig jobb mintha egy kormányzásképtelen káosz uralkodna, amit ez az ellenzék hozna el.

2018. ápr. 2. 22:20
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem ez a kormány a "kisebbik rossz", ha jobban belegondolunk, minden forgatókönyv (végkimenetele a választásoknak) ami nem a jelenlegi kormány újbóli megválasztását eredményezi, csak javíthat a jelenlegi helyzeten.

Szerintem, ha mindenki kicsit jobban utána járna a dolgoknak, biztosan találna olyan pártot, ami tükrözi a saját véleményt és nem csak megfélemlítésben tartja a lakosságot.

Azért bátorkodom megkérdezni, mért is hiszed, hogy a jelenlegi kormány a" kisebbik rossz"?

2018. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked a Fidesz az, akkor nincs. :D
2018. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan soha nem lesz, hogy egy párt összes politikusa, összes intézkedése szimpatikus legyen, vagy ne legyan valami vélt vagy valós botrány. Ettől függetenül a legkisebb rosszra kell szavazni. Nem szerelmet kell ey választáson keresni, hanem a legkormányzóképesebb alternatívát.
2018. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"De még mindig jobb mintha egy kormányzásképtelen káosz uralkodna, amit ez az ellenzék hozna el."



úgy, de úgy szeretnék én is ilyen jövőbelátó lenni, de nekem sajnos nem megy..

2018. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szavazz le a Fideszre, aztán húzz az országból, amilyen gyorsan csak tudsz.

Addig kell, amíg nem építenek kerítést nyugatra is.

2018. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem egy cseppet sem félemlít meg a fidesz, inkább röhejesnek tartom őket, azokat meg pláne, akik ezektől félnek. A kampányuk egy vicc.
2018. ápr. 3. 06:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Én picit aggódom, hogy mi lesz ha nem csak nyelvet öltöget és vakarózik az uralkodó, hanem a fütyköst is előkapja 1-1 tv szereplésen. Gondolom a rajongókat nem tántorítaná el, hisz más országot is megverhet a JóISTEN ilyesmivel...
2018. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!