Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A FIDESZ 2018-as választási...

A FIDESZ 2018-as választási programját hol találom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Esetleg valaki tud elérhetőséget a program elolvasásához? Eddig úgy nagyjából mindenki programját nézegettem, de a fideszét nem találtam - vagy csak nem kerestem eléggé! :D Köszi a válaszokat, további szép napot. :)

2018. febr. 8. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 Még ha lenne is programjuk, egy értelmes ember egy jó okot nem tud mondani, ami miatt rájuk lehetne szavazni.

Ismerkedj meg az ellenzékkel :)

(Lehetőleg olyannal, akik el akarják számoltatni a mostani kormányt. Na arra kíváncsi lennék mennyi kosz jön fel a wc-ből.)

Egyébként nekem is az első szavazásom lesz, és elég magabiztos vagyok a "kiszemelteimmel" kapcsolatban.

2018. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a programjuk, mint 4 éve: "Folytatjuk!" És úgy tűnik, tőlük, ennyi is elég.
2018. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8 éve erőltették meg magukat erre utoljára, valószínűleg többet nem is fogják.
2018. febr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudná azt Viktor előre, hogy melyik családtagjának mire lessz szüksége. Lehet a lánya akarja a Bükköt, és a Mátrát, vagy a Vő a 2019-es költségvetést...Lázárnak meg keletmagyarország földterületei kellenek, az összes. De lehet valamelyiknek kell 3 millió rabszolga egy piramis építéséhez. Majd kialakul az menet közben, de ahhoz nem ártana nyerniük, amit reméllhetőleg nem fognak.
2018. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!