Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hány évre "titkosította" a...

Hány évre "titkosította" a Fidesz a gazdaságot megsegítő programját?

Figyelt kérdés
Csak azt hallani,hogy ez sem,meg az sem jó.Akkor mondják meg,hogy mi lenne a megoldás.Szerintem képviselőhöz méltatlan stílusban reagálnak minden bejelentésre.(vagy nem akarnak ötleteket adni az MSZP-nek?)
2009. márc. 28. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

A kicsoda? A micsodát? Mit csinált vele? Hát ezt meg melyik elvetemült médiában hallottad???


Most őszintén... "A FIDESZnek nincs is programja". De most komolyan. Aki szerint ez így nincs jól, az nem hülye? Már elnézést a kifejezésért, de nincs jobb és enyhébb szó. Szóval egy ELLENZÉKI pártnak mióta kell programot kiadni??? Nem is szokás. Mert MINEK? Ellenzéki, nem kormányoz, mire is kéne akkor a kormányzásra program??? A stratégiájuk nyilván megvan, de azt meg miért kössék az MSZP orrára? Hja, mert az MSZP nem olyan? De. Az MSZP olyan.

Képviselőhöz méltatlanul reagálnak a bejelentésekre? ŐŐŐ, mi is a képviselőhöz méltó reakció, ha a másik oldal mond valamit? Az hogy "Ó igen, ez az ember, ez az állítás a legjobb, most azonnal kitenni a hősök falára"? Kedves Alice, ez itt nem a csodaország, de még csak nem is a csodabolygó. Itt nem szokás egyetérteni a másik állításával, ezt kérlekszépen úgy hívják: POLITIKA. Hidd el, hogy amint olyan pozícióba kerül a FIDESZ, hogy kormányt alakíthat, meglesz a kormányprogramja. A jelenleginél (mert most van egyáltalán ilyen???) csak jobb lehet.

2009. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Hagyjad szerintem a kis gyökeret, nyilvánvaló, hogy provokál. Bipsi vagy, kedves kérdező.
2009. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem biztos, csak átlagmagyar akinek teleszarta a fejét a média.
2009. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első: Hasznosnak értékeltem a válaszod,mert valóban hülye volt a kérdés, és köszönöm,hogy felvilágosítottál.Ami pedig a csodaországot illeti: 89-ben valóban vártam a csodára!de úgy látszik,hogy erre,még 20 év is kevés.A Fidesznek volt már programja,de az sem volt jó, és volt már MDF is,MSZP is, és megint kezdődi előlről az egész.Hát nem olyan a parlament,mint egy vetésforgó? Megjegyezném,hogy a Fidesz még nemis nyert,még az "új" miniszter személyén görcsöl az MSZP, de Orbán már kettős állampolgárságot igér! Nem kellene mostmár VALAKIKNEK velünk foglalkozni?

Egy nem bipsi,politikához nagyon nem értő, de élni akaró Alice

2009. márc. 29. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy nincsen nekik. Csak hol is kellene elmondaniuk, amíg erre nincs felhatalmazásuk?
2009. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Ne a magyar médiát figyeld, hanem nemzetközi szaklapokat, nemzetközi híreket. Hogyan lehet, hogy a fidesz alatt százszor jobban működött a gazdaság? Nem vagyok a rajongójuk de ez tény. Nem besz7élve a mostani szándékos rombolásról a gazdaság és az emberek ellehetetlenítéséről, ami nem kedvez másnak csak izraeli barátainknak, akik így jutányos áron vásárolják fel nemzeti javainkat.
2009. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!