Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Micsoda dolog ez? Miért van...

Micsoda dolog ez? Miért van erre szükség?

Figyelt kérdés

Mégis, hogy képzelik?

Két nappal ezelőtt felhívott a FIDESZ szócsöve telefonon /egy szinész/ és arra kért, legyek ott Budapesten a hétvégi FIDESZ naggyúlésen. Válaszom: Okvetlen! Semmi más dolgom sincs, min felutazni 400 km-re időt és pénzt nem kímélve, hogy hallhasam az igét. Ráadásul nem is rájuk, hanem a Jobbikra szavaztam. Felmerül bennem: mi ez a pénzpocsékolás a több száz, több ezer telefonra, mikor már amúgyis nyeregben vannak. Hol az ésszerúség és célszerűség határa?


2010. máj. 29. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát tudod van olyan "majom". Anno a nagygyűlésen én is ott voltam, pedig nem pesti vagyok és elég sokat utaztam.

Engem is jobban zavarnak azok a telefonok, hogy "nyert egy utazási lehetőséget" és egyebek...ez legalább nem átverés.

2010. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja és hogy miért van erre szükség? Többek között azért, mert nem minden média adott tudósítást róla, hogy lesz ilyen nagygyűlés, és a cél az, hogy például te is tudj róla. Most sorolhatnám, hogy hány csatornán nem láttam és hány újságban nem olvastam, hogy ilyen lesz..de ez már megint egy másik téma.
2010. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Uolsó! Szóval te utaztál 800 km-t, hogy ott villoghass a nagygyűlésen. Akkor számolj! Mennyibe kerül/ne/ ez? Add hozzá az éjszakai szállás költségét is, hiszen meg sem lehet fordulni egy nap alatt. Na, akkor ezt gondoldd végig!
2010. máj. 29. 16:04
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de az én dolgom, hogy mire költöm a pénzem nem? Ha utazásra akarom költeni arra költöm, de neked is szíved joga, hogy elmész vagy sem, fogalmuk sem volt a telefonálóknak, hogy te hol laksz, mert nem akart senki sem rákötelezni, hogy legyél ott, ez tájékoztató jellegű volt.
2010. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezek automatikus hívások. Előre beprogramozzák a beszédet a gép meg találomra tárcsáz. Ilyet minden párt szokott csinálni, ezen nem kell idegeskedni.

A gép meg nem tudja, hol laksz.

2010. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

Géphang megszólal -> telefon letesz -> 5 perc múlva hívás elfelejt -> nincs probléma.

Magam részéről így járok el, javaslom Neked is! Nem kell problémát csinálni ott is, ahol nincs.

2010. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt akartam írni.
2010. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem is értelek miért teszed fel ezt a kérdést, a te pénzedből hivnak fel azért hogy később eltudják szedni tőled:)
2010. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!