Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Micsoda dolog ez? Miért van...

Micsoda dolog ez? Miért van erre szükség?

Figyelt kérdés

Mégis, hogy képzelik?

Két nappal ezelőtt felhívott a FIDESZ szócsöve telefonon /egy szinész/ és arra kért, legyek ott Budapesten a hétvégi FIDESZ naggyúlésen. Válaszom: Okvetlen! Semmi más dolgom sincs, min felutazni 400 km-re időt és pénzt nem kímélve, hogy hallhasam az igét. Ráadásul nem is rájuk, hanem a Jobbikra szavaztam. Felmerül bennem: mi ez a pénzpocsékolás a több száz, több ezer telefonra, mikor már amúgyis nyeregben vannak. Hol az ésszerúség és célszerűség határa?


2010. máj. 29. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Azzal együtt, hogy engem is borzasztóan idegesítenek az ilyen telefonok, egy pártnak engedtessék már meg arra költenie a pénzét, amire akarja.
2010. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Durva. :)

Vezetékesen vagy mobilon hívtak a narancsos magyarok?

2010. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Vezetékesen. De kinek az agyában termett meg, hogy több száz kilométerről azonnal rohanunk Budapetre?

Első válaszolónak: mikor az ország tele van korrupciós botrányokkal, esztelen pénzköltésekkel, éppen a Fidesznek kellene meggondonia /mégha pártpénzről is van szó/, mire költi a milliókat!

2010. máj. 29. 10:29
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Mellesleg a pártpénz is a mi zsebünkből megy! OV. szereti osztani az igét,hogy hirdethesse : az egész nép mellette áll! Felháborító és erkölcstelen!
2010. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Emberek, megy már az agymosás.
2010. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem hittem volna, hogy majd pont én fogok a fidesz védelmére kelni, de...


Mondjuk azt, hogy egy hívás ötven forintba kerül( extrém magas számot mondtam), cakkumpak, a színész ( Eperjesre tippelek) esetleges bérével együtt, de szerintem ő ingyen is bevállalja, de számítsunk ötvenet, mondom. Na, most mondjuk, felhívnak 800000 családot. Ez negyven millió forintba kerül. A FIDESZNEK 38762 tagja van a legutóbbi adatok szerint, kerekítsük 39000-re, bár ennél most már szinte biztos hogy több, nagyon sokat belépnek ugyanis mostanában. Ha mindegyik tag fizet ezer ft tagdíjat ( szerintem ennél lényegesen többet, de most számoljunk ezzel a számmal)akkor egymillió forintba került az "adófizetők pénzéből" a FIDESZ telefonálása, ilyen eltúlzott, irreális számokkal.

Elhiszem én, hogy szar dolog látni, hogy fölöslegesen költik a pénzt, de ne legyünk már falusi Juliska Nénik, akik idegbajt kapnak, ha a szomszéd új gumicsizmát vesz. Engem ennél sokkal jobban zavar a kettős állampolgárság kérdésköre, vagy hogy semmit sem tudunk a gazdasági terveikről.

2010. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ők azt nem tudják h.te hol laksz meg azt se kire szavaztál.találomra hívogatnak.


leteszed a telefont és kész.

mit kell ebből ekkora ügyet csinálni?


engem a telefonos ügynökök jobban bosszantanak:O

2010. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, hasonlókért hagytam ott a Fideszt.

Sok mindent nem lehet meg emészteni.

A pártkasszából mindenre telik.Én Pl. 100 Ft-ot fizettem havonta tagdíjat.

Engem jobban bosszant,naponta tíz,tizenöt kéretlen hírlevél jön a jobboldalról, és nem lehet lemondani.

2010. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mégis mire költség a párt pénzét?

Ezt a pénzt azért kapják, hogy terjesszék a nézeteiket, marketing és PR akciókat szervezzenek.


Ez nem az ország pénze, ezt direkt ilyen célokra utalják ki a pártoknak!

2010. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Van, aki nem ért engem! Több száz kilométerről van olyan majom, aki felmegy ezért Budapestre? Azt sem hiszem, hogy vakon hivogatnának embereket. Miért nem a Pest környékieket hivogatják? De: szerintem pontosan ez a feleslegesen kidobott pénz. Mennyire jól jönne pld. az árvízkárosultaknak. És most nem is politizálni akartam, csak racionálisan gondolkodtam.
2010. máj. 29. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!