Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Zagyva Gyula mikor fog megtanu...

Zagyva Gyula mikor fog megtanulni beszélni és fogalmazni?

Figyelt kérdés
Ez az ember szerintem egy nagyon buta, tipikus idétlen ember. Miért nem készül fel a mondanivalójával jóelőre, ha képtelen 3 mondatot normálisan elmondani. Teljesen beégeti és lejáratja a Jobbikot. Úgy sajnálom...
2010. máj. 21. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Amikor eljön az apostoli királyság...Vagy majd kint a folyósón lerendezi egy retorikatanárral.
2010. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Majd megtanítják szegényt, nincs ezzel semmi probléma vannak jó kommunikációs tanárok. Megtanítják neki, hogy hogyan kell beszélni a parlamentben. Annyi pénzért amit ott kap ez lenne a minimum.
2010. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Zagyva György Gyula a nép hangja a parlamentben. Villanyszerelő a végzettsége és egy külföldi nyelven sem beszél, de a külügyi bizottság tagja lett. Egyszerű ember, egyszerűen gondolkodik, egy közülünk. És ezt most nem teljesen negatív értelemben mondom. Nekem tetszik valahol, hogy nem játssza meg magát, őszinte, ami a szívén, az a száján. Ezzel tényleg új hangot hozott be. Ezen a hangot persze lenne még mit csiszolni: Értem ezt logopédiailag (pl. valaki megtaníthatná neki, hogy a magyar nyelvben a mondat végén levisszük a hangsúlyt, és nem felkapjuk) és a metakommunikációját tekintve is. Ez utóbbi téren különösen kívánatos lenne, hogy fejezze be a folytonos agresszív mutogatást a mutatóujjával stb. Reméljük, kiforrja magát.


Egyébként a többi jobbikos szépen, tisztán, érthetően beszél, és látok bennük egy szokatlan őszinteséget, azt, hogy hiszik is, amit mondanak, nem csak gépként ledarálják. Én még várakozó állásponton vagyok velük kapcsolatban, de Zagyva úr tényleg nem könnyű eset.

2010. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nincs gond vele,hallottam rosszabbat is a T.házban.
2010. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tanul meg szebben beszélni akkor a párt majd kicsit félreállítja mert kártékony lesz a megítélésüknek.

Kb 1.5 év és nem is hallunk majd róla.

2010. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Elfér ott a frakcióban, de van még mit csiszolódnia. Azonban vannak, akik remekül beszélnek,Gaudi előtt például le a kalappal.
2010. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

74


Zagyva György Gyula a nép hangja a parlamentben.


Az egész népé? Mind a tízmillió magyar állampolgáré? Nice.


Villanyszerelő a végzettsége és egy külföldi nyelven sem beszél, de a külügyi bizottság tagja lett.


Utoljára ilyen szerintem Rákosi alatt fordult elő, csak nem villanyszerelővel, hanem bányászokkal.


Egyszerű ember, egyszerűen gondolkodik, egy közülünk. És ezt most nem teljesen negatív értelemben mondom. Nekem tetszik valahol, hogy nem játssza meg magát, őszinte, ami a szívén, az a száján.


Igen, tényleg, ilyen emberekre kell bízni az amúgy is ingatag külügyet. Szerintem csináljunk belőle szlovákiai nagykövetet.


Ezzel tényleg új hangot hozott be. Ezen a hangot persze lenne még mit csiszolni: Értem ezt logopédiailag (pl. valaki megtaníthatná neki, hogy a magyar nyelvben a mondat végén levisszük a hangsúlyt, és nem felkapjuk) és a metakommunikációját tekintve is.


Vagy hogy mikor kell csöndben maradni, esetleg, hogy mikor nem ildomos a jobber könyvesboltok legalja irodalmára hivatkozni, meg hogy mi is az a házszabály, meg napirend.


Ez utóbbi téren különösen kívánatos lenne, hogy fejezze be a folytonos agresszív mutogatást a mutatóujjával stb.


Meg hogy elhigyje róla az ember, hogy képes késsel-villával enni.


Reméljük, kiforrja magát.


Nem, nem fogja.


Egyébként a többi jobbikos szépen, tisztán, érthetően beszél, és látok bennük egy szokatlan őszinteséget, azt, hogy hiszik is, amit mondanak, nem csak gépként ledarálják. Én még várakozó állásponton vagyok velük kapcsolatban, de Zagyva úr tényleg nem könnyű eset.


Tekintve, hogy erőnek erejével állampolgárságot akarnak adni a magyar belpolitikát zéró szinten ismerő embereknek, nálam már elmúlt a várakozó álláspont. Az meg, hogy a jobbik egy ilyen embert előkelő helyre tett a listán, az egész pártot minősíti.

2010. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Körülbelül akkor, amikor Sólyom kimondja az "R" betűt.XD
2010. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12.58: Tetszett a hozzámszólásod! Könnyesre nevettem magam rajta. Egyébként csak a korrektség kedvéért: Igenis voltak villanyszerelők az előző rendszer parlamentjében is! Baj, hogy újra bejöttek?
2010. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

13.09


Természetesen nem az a baj, hogy villanyszerelő - momentán arra nagyobb szükség van jelenleg, mint mondjuk latin-görög szakos bölcsészre - , hanem az, hogy ezt valaki kiemeli, hogy csak azért, mert nem diplomás, egyből a mi kutyánk kölyke. Érted?

2010. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!