Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahoz hogy egy...

Mit szóltok ahoz hogy egy szabadon lévő müsort megszüntetet a jobbik A josibarátot?

Figyelt kérdés
ne ércsetek fére én is utáltam ezt a müsort de, egyszer néztem és láttam a hozzászólásokat és meg lepet hogy hány ember jár ebben a cipőben és, hogy hány ebernek adot egy kis menekülést a férjétől vagy kapzsi emberektöl, ha egy embernek is segítet akkor már volt értelme a müsörnak , de visszont a jobbik megszüntette vélemény???
2010. máj. 18. 20:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
22:04 neki üzenem hogy ö nem cigány hanem indiai nem ugyan az, enyit a tudásodrol fafejű
2010. máj. 19. 07:02
 22/29 anonim ***** válasza:
Vona bement Józsihoz, elővette a herrikókler varázspálcát, és a Vingardium leviosa varázsigét használta.
2010. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Kösz a viccet :DDDDDDDDDDDDDDD
2010. máj. 19. 16:25
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

21.01-es vagyok

Nem bántásképpen akartam beírni, csak elönti a sz@r az agyam, ha ez a két romanépszerűsítő gennyműsorról van szó, esetedben a joshi.

Annyi eltussolt, cigányok által elkövetett ember elleni bűncselekmény történik hetente (tuti 90% magyar elleni), amivel már régóta kivívták a magyarok széleskörű utálatát.És ezeknek csinálnak showműsort. Mintha a két gennycsatorna azt szeretné elérni, hogy mi, magyarok érezzünk együtt, fogadjuk el a romákat problémáikkal együtt. Mivel én máshonnan szerzem be a napi híreket, én azt mondom, egy nagy lóf@szt érzek együtt a kormosékkal, hisz tetves, ingyenélő, dolgozni nem akaró bűnözőfaj.

Tisztelet a kivételnek, azaz a kb 1,82% romának, aki dolgozik. Mert iskolába is csak azért járatják a purdéjukat, "me' különbe' mégszűnik a segíly".

Visszatérve a kérdéshez:

A két fosműsornak semmi keresnivalója nincs a tévé képernyőjén, pláne híradó előtti időszakban, amikor már a legtöbb gyerek otthon van az iskolából, és a tévét bámulja. Nem kéne az ő búrájukat ködösíteni romanépszerűsítéssel. Még azt a kancigány győzikét kéne eltávolítani, minden jobb lenne.

Üdv

2010. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
"Mert véleményem szerint a cigányok szegény emberek minek kell öket meg támadni azért mert nincs munka helyeük és hogy vanak olyan cigányok akik koldulnak , de vanak olyan cigányok is akik sikeres emberek és többett elértek mint a 21:01 üzenet írója, Igyvan támadjátok a szegény embereket akiknek még néha kenyerük sincsen azokat kell támadni nem azoknak akik egész életükben loptak hazutak csaltak. Támadjátok csak a sokgyerekes cigánycsaládokat mer azokat kell nem?" Na ehez no comment... Te hol élsz??? A rózsadombi villából könnyű ilyeneket pofázni... Képzeld több százezer MAGYAR IGEN MAGYAR család van akik a semmiből élnek és nyomorognak... mégse lopnak, nem vernek meg más szenvedő, szegény embereket az utcán, nem rabolnak, lopnak, gyilkolnak... A cigányoknak is ugyanannyi esélyük van, mint bárki másnak a felemelkedésre, az állandó segélyek amiket a dolgozó, becsületes MAGYAR ember pénzéből vesznek el csakazért, hogy az orkok ne dögöljenek éhen, amit ráadásul úgy hálálnak meg, hogy szarrávernek az utcán. Marhára nem tudom őket sajnálni! Semmitérő, ingyenélő szenny a cigányok nagyrésze, és sajnos a becsületes, beilleszkedett cigány hihetetlen ritka 1 a 10000-ből.
2010. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Van bene igazság amit mondot az utolsó előti , véleményem szerint a cigányok kivanak szólgáltatva.
2010. máj. 20. 07:48
 27/29 anonim válasza:
Nem a jobbik, hanem az ORTT szünette meg. Az ORTT egy autonóm államigazgatási szerv, ahová a tagokat mind a kormánypártból, mind az ellenzékből, mint más egyéb szervezetekből integrálják. Döntéseit szavazással hozza, és az országgyűlésnek is csak BESZÁMOL munkájáról. Tehát csak bíróság tudja törvényességi úton felülbírálni döntéseit.
2010. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Értem kösz a választ :D::D:D:D
2010. máj. 20. 12:57
 29/29 anonim ***** válasza:
Miért szüntette volna meg az ortt? Egyszerűen levették a műsorról.
2010. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!