Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahoz hogy egy...

Mit szóltok ahoz hogy egy szabadon lévő müsort megszüntetet a jobbik A josibarátot?

Figyelt kérdés
ne ércsetek fére én is utáltam ezt a müsort de, egyszer néztem és láttam a hozzászólásokat és meg lepet hogy hány ember jár ebben a cipőben és, hogy hány ebernek adot egy kis menekülést a férjétől vagy kapzsi emberektöl, ha egy embernek is segítet akkor már volt értelme a müsörnak , de visszont a jobbik megszüntette vélemény???
2010. máj. 18. 20:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

A Jobbik hogy a fészkes fenébe szüntette volna meg? Szerinted mennyi befolyása van a Jobbiknak a telaviv2-nél?


És tanulj meg helyesen írni.

2010. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
70%

Szüntesse... Legalább nem mossák tovább az agyakat. Most miért nincs sz egyikben sem arról hogy a MAGYAR GÁRDA homokzsákokat pakolt?

Mert nem érdekük...

Szebb Jövőt! Éljen a Gárda!

2010. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss kérdező, de ezt az oltári nagy baromságot honnan szedted, hogy a Jobbik szüntette meg? (Egyébként én személy szerint örülök, hogy vége lesz)
2010. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
mi van, nem vettek be a műsorba, oszt má'is a jobbik tehet róla. hülye c....y
2010. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Jobbik szüntette meg. Szimplán csak érdektelenné vált a vetítése. Na meg a TV2-nek sem jön jól, hogy jogosan lehet kérni a TV2 erkölcsi bizonyítványát emiatt.

A műsornak egyébként semmi értelme nem volt, előre volt megrendezve úgy, mint a Mónika Show. Nem egyszer fordult elő, hogy "véletlenül" egy személy mindkét műsort bejárta, két különböző problémával. Lehetséges az ilyen, de kicsit se gyanús...

2010. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Te mi a francról beszélsz? Hogy szüntette volna meg a Jobbik..? Megint egy provokátor hülyegyerek...
2010. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Elég volt belőle, meg a Maunika-sóbol is.
2010. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

milyen az a "szabadon lévő műsor", kérdező?

Amúgy anyukád tudja, hogy ilyen későn ilyen idióta kérdésekkel meg beírásokkal bomlasztod a népet?

2010. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Örülök, hogy végre vége, de ezt nem a Jobbiknak köszönhetjük, azoknak nem volt köze hozzá
2010. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Jobbik szüntette meg!

Én inkább valami TV-csatorna eltüntetésről, szántásról, meg sózásról hallottam valamit!

2010. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!