Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahoz hogy egy...

Mit szóltok ahoz hogy egy szabadon lévő müsort megszüntetet a jobbik A josibarátot?

Figyelt kérdés
ne ércsetek fére én is utáltam ezt a müsort de, egyszer néztem és láttam a hozzászólásokat és meg lepet hogy hány ember jár ebben a cipőben és, hogy hány ebernek adot egy kis menekülést a férjétől vagy kapzsi emberektöl, ha egy embernek is segítet akkor már volt értelme a müsörnak , de visszont a jobbik megszüntette vélemény???
2010. máj. 18. 20:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt a műsort nézi, az sem 100-as. És mi köze a Jobbiknak Jóska bátyámhoz? :D
2010. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Különben is, honnan a f@szból szedted, hogy a Joshi segített még sok embernek menekülni a pöcegödörből? én már néztem párszor a műsort ,de olyan bölcs benyögéseken kívül, hogy "Le kell ülni és meg kell beszélni" és a " De hát a maga gyereke" és a " Sándor biológiai apasága..." semmit nem mondott.
2010. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
mi az a josibarátot? ...szerintetek, lenne sikere egy Grétsy - remake-nek?
2010. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
utolsó: Süsü farokcibálója :D
2010. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%

Igen, hát ez szörnyű, a fásiszták már a spájzban vannak, és húzkodják kifelé a józsibarát kameráinak a kábeleit. Én nem haboznék a helyedben, elővenném a családi f*szpumpát, és ráhúznám az összes fásisztára, hadd merevedjenek le.


(De tényleg. Hogy a szomorúfűzfa-olajjal kenegetett bánatos birkafaggyúba' gondoltad, hogy a Jobbik itt bármit is megszüntethet egy kertévében?)

2010. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
mivel a másik csatorna megszűntette a moúnikát ezért ők meg a josit. leáldozott már az ilyen műsoroknak és a tv2 sem akar lemaradni...
2010. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%
pszichológus, pszichiáter nem egy tetves cigány Indiából.
2010. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%
kiegészíteném magam, tehát szakemberhez kell fordulni nem nyilvánossághoz meg egy pénzhajszám sikeréhes cigányhoz
2010. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

A Joshi Bharat valódi célja nem bármiféle érték közlése vagy segítség nyújtása, hanem hogy a nézettség nagy részét elszívó Mónika-show konkurenciája legyen. Ugyanis ami az RTL Klubnak rossz, az a TV2-nek általában jó, pláne, ha az ő műsorát nézik helyette.


És beláthatjuk, hogy ebbéli feladatát sikeresen teljesítette, ugyanis a nézők elpártoltak a Mónika-show-tól, ami aztán meg is szűnt, és ezt a Joshi Bharat-nak is sokban köszönhető. Csakhogy mivel megszűnt a Mónika-show, a Joshi Bharat sugárzása okafogyottá vált, mert nincs ami döntésre kényszerítené a nézőt. Ha megfigyeled, a hasonló tartalmú műsorok általában ugyanabban az időpontban sugározza a két csatorna, és nem véletlenül. Szóval ilyesmi állhat a műsor megszűnése mögött, szerintem.

2010. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
21:01 aki ezt írta neki üzenem , hogy ö egy kiba*ot nagy gyökér minek ír ide amikor fajgyülölő, nem a cigányokat kell támadni . Mert véleményem szerint a cigányok szegény emberek minek kell öket meg támadni azért mert nincs munka helyeük és hogy vanak olyan cigányok akik koldulnak , de vanak olyan cigányok is akik sikeres emberek és többett elértek mint a 21:01 üzenet írója, Igyvan támadjátok a szegény embereket akiknek még néha kenyerük sincsen azokat kell támadni nem azoknak akik egész életükben loptak hazutak csaltak. Támadjátok csak a sokgyerekes cigánycsaládokat mer azokat kell nem?
2010. máj. 19. 06:59
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!