Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tisztelettel kérdezem a...

Tisztelettel kérdezem a jobbikosokat, ez már nem kínos?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy mondjam. Vannak olyan emberek ebben az országban, akik erre a fazonra, egy skinheadre, meg hasonló kaliberű emberekre szavaztak, önszántukból? Nekem ezek után senki se beszéljen politikusbűnözésről a Jobbikból.


2010. máj. 15. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim válasza:
Micsoda fogalomzavar: pártrendőrség:D, ez az egyik kedvencem.
2010. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
Samu Tamás Gergő akkor még Fideszes volt?
2010. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:

"de ahogy kitört a balhé húztam minnél messzebre,mert nem volt kedvem a rendbontásban részt venni!!"


behúztad füled farkad és leléptél

2010. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:

" Micsoda fogalomzavar: pártrendőrség:D, ez az egyik kedvencem."


tetszik vagy nem az mszp utasítására cselekedett gergényi az a szemét!

2010. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim válasza:
tetszik vagy nem tetszik, a rendőrség állami intézmény, mely klasszikusan a belügyminisztériumhoz tartozik. Vagyis kormány-szerv, nem pártszerv.
2010. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
Kicsit sem kínos. Amikor fejmagasságban lőnek, és viperával ütnek, akkor ez a minimum a droidok ellen.
2010. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:

"de ahogy kitört a balhé húztam minnél messzebre,mert nem volt kedvem a rendbontásban részt venni!!"


behúztad füled farkad és leléptél

Ilyenkor meg nagy a szája mindenkinek.....

2010. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
47%

"behúztad füled farkad és leléptél"


Igen,mert tudtam,hogy törvénytisztelő állampolgárhoz méltó módon ott már nem tudtam volna résztvenni abban a balhéban ami ott volt!Ezért jobbnak láttam,ha olajra lépek!

2010. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

szóval a fidesz nem lehetett felbújtó, mert az mszp a gyurcsány szdsz, stb volt?


akkor most mi is van? akkor mégse csakúgy magától ment ez az ember rendőrt "verni"? akkor mégse olyan nagy bűnös? döntsétek már el.

2010. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!