Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek megnyerheti a...

Szerintetek megnyerheti a Jobbik a választásokat 2018ban? Vagy hogy fognak előreláthatólag alakulni addigra a dolgok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 23:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2017. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
A Fidesz fog győzni tutira, nincs az az isten hogy bárki is leváltsa a rendszerváltás ótai legeslegjobb kormányt.
2017. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem látjuk a képviselő jelöltjeiket, nem látjuk a programjukat. A többi pártnak szintén nem látjuk a programjukat. Ez alapján nehéz megmondani.

Egyébként a néppártosodás után minimális szavazat veszteséget szenvedtek el, jó néhányan elfordultak tőlük, de ezt vissza tudják szerezni. Van olyan ötletük, amivel én is szimpatizálok, illetve van olyan ismerősöm, aki a néppártosodás után mondta hogy "egy esélyt megérdemelnek ők is".

2017. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de szerintem megérne egy próbát. Most elég nagy a korrupció, és tényleg milliárdok tűnnek el. Jó lenne látni egy olyan pártot is ami nem lopna ennyit. (De valószínű ilyen nincs)
2017. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne nyernének. Az európai bérunió mellé Gáborunk még bedobja, hogy a Jobbik félmillió forintra emelné itthon a minimálbért, hogy jó legyen mindenkinek és már nyernek is.
2017. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

"Nem tudom, de szerintem megérne egy próbát. Most elég nagy a korrupció, és tényleg milliárdok tűnnek el. Jó lenne látni egy olyan pártot is ami nem lopna ennyit. (De valószínű ilyen nincs)"


Nem a Fidesz lop, hanem a magyarok. Egy Jobbik-kormány alatt talán nem magyarok élnének Magyarországon?

2017. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

"Nem a Fidesz lop, hanem a magyarok. Egy Jobbik-kormány alatt talán nem magyarok élnének Magyarországon?"


Ennek nem tudom mi értelme. De biztosan nem a keményen dolgozó munkásemberek lopják szét az országot, de ha te így gondolod..

Az összes politikussal kéne kezdeni valamit, mert szerintem mindegyik lopna. Olyat kéne keresni, aki kevesebbet lop. (Mert olyan nincs hogy egy politikus ne lopjon, jelenlegi állások szerint.)

2017. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nincs hogy egy párt hülyét csinál a szavazóbázisából, 180 fokot próbál fordulni az eddigi politikájától és 1 évre rá választást nyer.
2017. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Nulla. A cukisodással azt értékel, hogy soha többénem szavazok rájuk és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2017. márc. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem fognak össze a csúnya baloldallal tulajdonképpen maradnak azok akik most is. Senkik. Ahogy a többi ellenzéki párt is. Csak motyoghatnak újabb 4 éven át a parlamentben miközben a Fidesz azt csinál amit akar.
2017. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!