Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki a szimpatikusabb? Morvai...

Ki a szimpatikusabb? Morvai Krisztina vagy Lendvai Ildikó?

Figyelt kérdés
és miért?
2010. máj. 4. 09:20
1 2
 11/20 jamesbond ***** válasza:
25%
Morvaitól kiráz a hideg, az egy elmebeteg. Lendvai egy kultúrált, jó humorú nő, de nem tudta az MSZP-t egy szerethető párttá varázsolni, jöjjön helyette más.
2010. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Fideszes vagyok,de Morvai.

Lendvait viszont egy 2 girs 1 cup módra aláznám

2010. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Én Morvait sunáznám, bár idegbeteg az tuti, de Lendvai hazug ráncos képénél nincs visszataszítóbb.
2010. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Morvai.
2010. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is Morvai normálisabb... meg szimpatikusabb is nekem. :) Lendvait, a gyöngytyúkot nagyon utálom. Nyugdíja mehetne már végre!
2010. máj. 6. 21:45
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos azt kell mondanom, hogy Morvai szem és gyomorforgató megnyilvánulásaival még Lendvai Ildikót is alul tudja múlni.
2010. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%

Lendvai.

Ha nagyon muszáj,de csak azért,mert szerettem benne hogy vissza mert szólni a jobb oldalnak.

2010. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem egyiket sem, de ha választani kéne, akkor inkább a Morvai. Lendvai alatt már nincsen szint...
2010. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

Köszönöm, egyik sem.


Lendvai messze az egyik legantipatikusabb politikus a hazai palettán. Ha már megszólal, kiver a víz. Nem csak attól, amit mond, de attól is, ahogyan mondja. A legnagyobb szemétségek sem rezzentik meg plasztikba ágyazott arcizmait, örökös torz vigyora a hátamon is felállítja a nem létező szőrt... Szerintem ilyen arca lehet a sorozatgyilkosnak is, amikor kéjes örömmel éppen elvágja valaki torkát...


Morvai nagyasszony pedig az örökös ordibálásával, és a közönségességével vívta ki az antipátiámat. Lehet, hogy időnként olyan dolgokat mond, amikre nem ártana odafigyelni, (sőt, az is lehet, hogy időnként igaza van), de a stílus maga az ember. Azt mondták a bölcs öregek, hogy az kiabál, aki fél. Aki nem tud érvelni, az ordít. Aki viszont értelmesen is képes vitázni (ahogy az egy politikustól elvárható lenne), az nem kezd el sem anyázni, sem üvöltözni. Pláne, ha még nőnek is született...

Mindemellé csak hab a tortán, hogy Morvainak mindegy, kiknek a nevében ordibál. Az ember élete folyamán átmegy számos jellemfejlődésen. De ha valaki fekete, az később sem lesz fehér, legfeljebb szürke. Egyszerűen azért nem, mert az ember saját erkölcsi értékrendje nem változik meg gyökeresen. Legfeljebb tinédzserkorban. De nem 30 felett...

2010. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Lendvai Ildikó pff... Ha meglátom a TV-ben rögtön átkapcsolok máshova. Nála minden politikus szimpatikusabb, még Morvai Krisztina is, annak ellenére, hogy nem szimpatizálok a Jobbikkal.
2010. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!